Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 71 298
Успішний реліз за 66 днів, Google Cloud для геймдеву і дискусія про АІ в ігровом
Збір завершено
Збір завершено

Успішний реліз за 66 днів, Google Cloud для геймдеву і дискусія про АІ в ігровом

Запрошуємо на другий GameDev DOU Meetup!

Обговоримо актуальні питання у темі анімації в геймдеві, хмарних послуг у розробці ігрових продуктів та використання штучного інтелекту в GameDev art. Очікуйте цікавого нетворкінгу та корисних доповідей! ✨

Час: 25 квітня (четвер) 18:00 — 21:30

Локація: Київ, UNIT.City

Умови участі: донат на ЗСУ від 500 грн  на цій сторінці,та реєстрація 

Запрошуємо на другий GameDev DOU Meetup!

Обговоримо актуальні питання у темі анімації в геймдеві, хмарних послуг у розробці ігрових продуктів та використання штучного інтелекту в GameDev art. Очікуйте цікавого нетворкінгу та корисних доповідей! ✨

У програмі:
🎙️ Виступи крутих спеціалістів
🗣 Панельна дискусія
🤝 Можливість понетворкати з іншими професіоналами під час фуршету
🖤 Донати на ЗСУ

Хто буде нашими спікерами

1. Ярослав Рубанов — Lead Animator/Integrator в Burny Games. Почав свій шлях у геймдеві на позиції 3D художника, згодом вивчав рушії Unity, UE4 та Source і став технічним художником. Паралельно він завжди цікавився анімацією і поступово перекваліфікувався, ставши аніматором чотири роки тому. На прикладі пазл-гри Colorwood Sort Ярослав поділиться практичним кейсом та п’ятьма ключовими підходами, які допомогли грі увірватися в топ жанру за короткий проміжок часу.

2. Максим Даценко — CTO в Cloudfresh. Має великий досвід роботи у сфері корпоративних ІТ-технологій, програмного забезпечення для бізнесу та технологій зберігання даних. У своїй доповіді розповість про значення комплексного набору хмарних послуг, які спрямовані на підвищення ефективності процесу розробки ігрових продуктів у галузі ігрового бізнесу.

 

3. Панельна дискусія на тему «Використання АІ в GameDev art». Модератор — Сашко Перемот, редактор GameDev DOU. Спікерів оголосимо згодом.

Партнери мітапу

Зібрано: 71 298

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com