Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 230 667
з 500 000
46%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

Збір на дрони та анти-дрони для 10-ї ОГШБр "Едельвейс"
Збір відкрито

Збір на дрони та анти-дрони для 10-ї ОГШБр "Едельвейс"

Військові потребують дронів! Багато дронів!

Наші давні друзі, 10-та ОГШБр “Едельвейс”, разом з фондом KOLO, оголошують збір на 500 тис грн!

Ціль — зібрати на  2 тепловізійних та на 2 антидрони, які поїдуть на схід України і будуть допомогати в розвідці на лінії зіткнення.

10-та окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс»  була сформована ще у 2015 році, основним призначенням її було ведення бойових дій у гірсько-лісистій місцевості. 

З 25 лютого воїни обороняли Волинський  напрямок від наступів ворога із території Білорусі. У березні 10-та ОГШБр проводила штурмові дії та взяла під свій контроль кілька населених пунктів на Півночі України, після цього була переведена на Донеччину, де відзначилась в обороні Соледара та околиць. 5 травня 2023 року 10 ОГШБр «Едельвейс» указом Президента України відзначена почесною відзнакою "За мужність та відвагу".

 
Зараз бригада знаходиться на сході України, де інтенсивність бойових дій не знижується ні на день. Весь час окупанти активно застосовують всю можливу зброю. Останнім часом найактивнішими стали FPV дрони, якими вони регулярно намагаються знищити українську техніку. Бійці 10-ї ОГШБр «Едельвейс» намагаються виявляти та знищувати кожен дрон, проте це не завжди вдається. Піхота, як щит нації, героїчно стоїть проти натиску ворога, показуючи нескінченну відвагу та відданість своїй країні. Їх мужність і рішучість стали муром, що непрохідний для агресора, вберігаючи рідну землю від загарбників. Вони стали символом непереможної волі та героїзму.
 

Приєднуйтесь до збору та  May the Force be with You heart

Зібрано: 230 667
з 500 000
46%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com