9 313 750

10 000 000 ₴

93%

Підписки:

Зібрано: 74 000
Cвяткуй день святого Донатіна разом з KOLO!
Збір завершено
Збір завершено

Cвяткуй день святого Донатіна разом з KOLO!

Не день святого Валєнтіна, а день святого Донатіна,

Зустрічайте Купідрона, що несе військовим дрони.

Купідрону кинь донат - і військовий буде рад!

FPV — це валентинки від палкого Купідрона,

Тож давай кидай донати — будем завдавать урона.

Купідрон — справжній супергерой лютого, який дарує любим військовим дрони, а любим донатерам — палкі валентинки-донатінки ❤️‍🔥

З 8 по 15 лютого міняємо ваші донати від 100 грн на валентинки-донатінки для соцмереж.

Всі кошти - на FPV-дрони для 110-ї ОМБр в Авдіівку, найгарячіший напрямок!

Цю війну вже давно назвали війною дронів, і в Авдіівку FPV-дрони необхідні на вчора, сьогодні і завтра в величезних кількостях. Наша задача полягає у тому, аби українські військові були максимально ними забезпечені. Тому до цього збору ми позвали в партнери Купідрона.

Це Купідон, який ще з 2022 року зайняв проукраїнську позицію. Він щиро вважає, і ми разом з ним, що не може бути нічого крутішого, ніж подарувати своїй половинці ДРОН! Залиште каблучки і троянди корупціонерам — даруйте коханим те, що дійсно порадує їх у тривалій перспективі. Такий подарунок запамʼятається надовго!

Кожен, хто задонатив більше 100 гривень, отримає діджітал-валентинку для соцмереж зі словами вдячності та іронічною любовною лірикою.

Даруйте валентинки коханим і дрони любим захисникам та захисницям — передавайте привіт окупантам від Купідрона 💌

heartSo, will you be my Valentine Donatine?

Зібрано: 74 000

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com