Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 74 000
Cвяткуй день святого Донатіна разом з KOLO!
Збір завершено
Збір завершено

Cвяткуй день святого Донатіна разом з KOLO!

Не день святого Валєнтіна, а день святого Донатіна,

Зустрічайте Купідрона, що несе військовим дрони.

Купідрону кинь донат - і військовий буде рад!

FPV — це валентинки від палкого Купідрона,

Тож давай кидай донати — будем завдавать урона.

Купідрон — справжній супергерой лютого, який дарує любим військовим дрони, а любим донатерам — палкі валентинки-донатінки ❤️‍🔥

З 8 по 15 лютого міняємо ваші донати від 100 грн на валентинки-донатінки для соцмереж.

Всі кошти - на FPV-дрони для 110-ї ОМБр в Авдіівку, найгарячіший напрямок!

Цю війну вже давно назвали війною дронів, і в Авдіівку FPV-дрони необхідні на вчора, сьогодні і завтра в величезних кількостях. Наша задача полягає у тому, аби українські військові були максимально ними забезпечені. Тому до цього збору ми позвали в партнери Купідрона.

Це Купідон, який ще з 2022 року зайняв проукраїнську позицію. Він щиро вважає, і ми разом з ним, що не може бути нічого крутішого, ніж подарувати своїй половинці ДРОН! Залиште каблучки і троянди корупціонерам — даруйте коханим те, що дійсно порадує їх у тривалій перспективі. Такий подарунок запамʼятається надовго!

Кожен, хто задонатив більше 100 гривень, отримає діджітал-валентинку для соцмереж зі словами вдячності та іронічною любовною лірикою.

Даруйте валентинки коханим і дрони любим захисникам та захисницям — передавайте привіт окупантам від Купідрона 💌

heartSo, will you be my Valentine Donatine?

Зібрано: 74 000

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com