Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 6 600 100
Збір 6.1 млн грн для РУБпАК 110-ї ОМБр в Авдіївку
Збір завершено
Збір завершено

Збір 6.1 млн грн для РУБпАК 110-ї ОМБр в Авдіївку

Техніка рятує життя. Багато техніки рятує багато життів.

Авдіївка бачить десятки тисяч історій українських воїнів, що стримують ворога.

Стримують своїм військовим талантом, своєю хоробрістю та своєю технікою. 

Наразі вся Україна обʼєдналась, щоб наситити Авдіївку та захисників усім необхідним.

Без перебільшення, сюди їдуть тисячі FPV дронів, щоб потім піднятись у небо та невідворотньою карою впасти на голови ворогам. 

Та щоб вся ця техніка працювала ефективно, на землі має бути не менш надійна техніка супроводу.

Ретранслятори, антени, акумулятори/повербанки живлення, рації, прилади нічного бачення, щоб доставити все на позиції у непомітний спосіб. І це все потрібно на два роки тому на вчора!

KOLO оголошує збір,що допоможе зробити всі інші збори на FPV та інші дрони для Авдіївки кратно ефективнішими.

Цей збір забезпечить підтримку та супровід всієї техніки із землі.

Український прапор буде розвиватись над Авдіївкою і завтра, якщо ми допоможемо нашим захисникам та захисницям уже сьогодні.

Долучайтесь! 


 

Зібрано: 6 600 100

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com