Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 84 637
Стрім з Падоном: граємо в Острів і збираємо на Шарки!
Збір завершено
Збір завершено

Стрім з Падоном: граємо в Острів і збираємо на Шарки!

Острів – містобудівна українська стратегія, що пропонує вам очолити Українське місто або ж Українське Село у XVIII столітті й продемонструвати свої творчі здібності та майстерність керівника.


У п’ятницю о 20:00 запрошуємо на стрім цієї гри у Падона — ігрового блогера, стрімера та актора озвучення! Його голос ми чули з вуст Морті в анімаційному серіалі «Рік і Морті», а також в двох іграх Starcraft і ще багато де
.
Вирішили, що в час, коли росіяни брутально руйнують Україну та життя наших людей, споглядати цю гру буде терапевтичним.
А ще поєднаємо приємне з корисним — Падон підтримує збір DOU та KOLO на 5 БПЛА Shark для 15 ОБрАР!
Серед усіх, хто задонатить під час стріму, розіграє ключі на українську хардкорну гру «We are Eva».

І підписуйтеся на канали Падон і Падон: Стріми — підтримуйте україномовний ігровий YouTube!

https://www.youtube.com/@pad0n
https://www.youtube.com/@padStreams

 

СТРІМ

 

 

 

 

Зібрано: 84 637

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com