9 313 750

10 000 000 ₴

93%

Підписки:

Зібрано: 10 111 236
з 10 000 000
101%
Збір 10 млн на Sharks
Збір завершено
Збір завершено

Збір 10 млн на Sharks

DOU і KOLO пропонують поєднати приємне з корисним: ми можемо відправити на море “акул” — 5 БПЛА Sharks — хай відпочинуть замість нас ;) тоді вже наступного літа ми теж відпочинемо на наших Чорному чи Азовському морях!

Туристична компанія — 15-та окрема бригада артилерійської розвідки — готова надати свої послуги з доставки “акул” до моря. Вартість роботи — всього 10 млн грн! Зберемо?

Деталі збору
10 млн грн — це вартість 5 крил для Shark (у бригади вже є наземні станції управління та навчені пілоти).

У підрозділу на озброєнні стоять найсучасніші зразки технічної розвідки, які є тільки в них та ГУР. Спеціалізуються на полюванні на російські засоби РЛС та РЕБ. Чим більше вони знищують РЛС, тим безпечніше працювати нашим артилеристам. Чим більше знищують російських РЕБ-ів, тим більше зможуть побачити наші БПЛА і тим менше дронів ми втратимо.

Коли виявляють сектор, де розташовані російські радіолокаційні засоби, треба полетіти туди та розвідати їх точні координати. Цілі, виявлені шарками, знищують за допомогою Excalibur та HIMARS. Тож Shark — очі артилерії.

15 ОБрАР мають на озброєнні БПЛА, які вміють глибоко залітати за ЛБЗ, але жирні цілі ворог прикриває насиченою розгалуженістю ППО, тому наші дрони час від часу збивають. Відповідно потрібне постійне поповнення бортів, щоб робота не припинялась.

Екіпажі навчені, вже є результати роботи. Найперший Shark за перший тиждень роботи знищив російські «Зоопарк 2» та «Житель», тобто $45 тис допомогли знищити ворожої техніки сумарно на $30 млн.

Виробник готовий постачати крила, щойно буде оплата. Тож результати роботи побачимо дуже швидко, — довго чекати не доведеться.

Ініціатор збору — ваш колега, айтівець у цивільному житті, а нині — офіцер ЗСУ Олег Берестовий (заступник командира роти артрозвідки). До 24 лютого у ролі менеджера ІТ-компанії Uklon займався розвитком перспективних бізнес-напрямків. Після повномасштабного вторгнення Олег у складі підрозділу проводить артилерійську розвідку.

Зібрано: 10 111 236
з 10 000 000
101%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com