Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 20 000
SPD Talk “Serverless journey to 0$ cost infrastructure” (online)
Збір завершено
Збір завершено

SPD Talk “Serverless journey to 0$ cost infrastructure” (online)

Serverless-підхід продовжує займати рейтинги Architecture трендів, і 2024 рік не став виключенням. Команда SPD Technology почала свій шлях з цим підходом у 2020 році й успішно застосовує його в багатьох проєктах. Проте, як завжди, у роботі з трейдофами те чи інше рішення має свої переваги та недоліки, й Serverless не є винятком. 

Запрошуємо вас 29 травня о 19:00 (за київським часом) на SPD Talk, присвячений досвіду роботи з Serverless-підходом. На зустрічі разом з Ігорем Дмітрієвим, Senior Director, Architecture, SPD Technology ми пройдемо шлях від знайомства до впровадження Serverless-підходу та поділимося інсайтами, плюсами та мінусами цього підходу і проблемами, з якими зіштовхнулися команди на власному досвіді.

SPD Talk буде корисним для архітекторів, Java розробників, менеджерів та лідерів команд розробників, а також усім, хто хотів би спробувати застосувати цей підхід на своїх проєктах. 

Долучайтеся до обговорення: ставте питання спікеру у формі реєстрації та під час стріму

Мова виступу: українська

Спікер: Ігор Дмітрієв, Senior Director, Architecture у SPD Technology

Має 11 років досвіду у Software Engineering. Спеціалізується на розробці та налагодженні інженерних, delivery процесів та автоматизації етапів розробки. Має досвід роботи як Backend Engineer, Tech Lead, Solutions Architect, Engineering Manager, Head of Engineering, CTO. Виступав як спікер на Devoxx Ukraine, JEE Conf, Java Day, JUG UA, Selenium Camp та інших технологічних конференціях. 

Подія має благодійну складову. Усі кошти, зібрані у вигляді донатів при реєстрації й перераховані у фонд KOLO, будуть спрямовані на збір для легендарних Вовків Да Вінчі. Наближаймо Перемогу разом!

Як приєднатися:

1. Зареєструватися за посиланням

2. Зробити донат від 300 грн на цій сторінці. Усі донати - на ЗСУ.

3. Приєднатися до Youtube-стріму on time. Лінк на підключення ми надішлемо всім зареєстрованим учасникам за 1 день до події.

Реєструйтеся, донатьте та до зустрічі на заході! 

Зібрано: 20 000

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com