16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 16 823 724
з 25 000 000
67%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

Вовчі Очі. Збір 25 млн для Вовків Да Вінчі.
Збір відкрито

Вовчі Очі. Збір 25 млн для Вовків Да Вінчі.

25 мільйонів на Вовчі Очі. 

Запускаємо збір до 25-річчя AIN.UA у партнерстві з KOLO та Shields, за інформаційної підтримки MEGOGO, на технологічне обладнання для добровольчого батальйону «Вовки Да Вінчі»

Наша мета — забезпечити батальон засобами нічного бачення та ураження, щоб мати перевагу на полі бою в будь-яких умовах. Знищувати ворога: вдень і вночі, на землі і в повітрі. Бачити, випалювати, перемагати. 

Кому збираємо

Батальон «Вовки Да Вінчі» імені Дмитра Коцюбайла - добровольчий підрозділ, що з 2014 року стоїть на захисті незалежності України. Вони — справжнє бойове братерство, що послідовно й ефективно нищить русню.
Сьогодні є одним із найдосвідченіших та найефективніших бойових підрозділів не тільки в Збройних силах України, а й у світі. Досвід та навички, поєднані з можливостями найсучаснішої зброї, щодня наближають українську націю до перемоги.

З початком повномасштабного вторгнення бойова група «Вовки Да Вінчі» стала батальйоном, що офіційно вступив до лав ЗСУ. Брали участь у боях на Донеччині: у Соледарі, Берестовому, Серебрянці, Володимирівці та Бахмуті; на Луганщині — у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Білогорівці, Кремінній. Також брали участь у звільненні Харківщини - Балаклії, Ізюму, Куп’янську.

На що збираємо

🟡 БПЛА "Гор" — 1 комплекс ( ≈ 5 млн грн)

Безпілотник «Гор» розробив український стартап Airlogix. Він призначений для розвідки й коригування артилерії. БПЛА може знаходитися у повітрі 2-2,5 години, дальність польоти – 150 км, при цьому зв’язок та управління безпілотником зберігається на відстані 30-40 км. Дрон літає на висотах до 3500 м. У комплекс входить три безпілотника і станція управління. Розвідувальний дрон має денну та нічну камеру, працює повністю на електричній тязі. Зараз ці БПЛА використовують Сухопутні війська ЗСУ.

🟡 Оптичні приціли для крупнокаліберної зброї — 5 штук

🟡 Тепловізійні дрони Mavic 3T — 20 штук

🟡 Пристрої нічного бачення (PVS 14 та ін.) — 30 штук

🟡 Тепловізори та тепловізійні приціли ≈  130 штук

🟡 Рації ≈ 100 штук

Ми звертаємось до усіх і кожного, до наших донатерів, до бізнесу. Якщо вам болить майбутнє України - долучайтесь до нашого збору. Однаково важливими є і 1 гривня, і великі суми від бізнесу. Ваші донати зроблять з ворога холодні плями на теплаку!


 

Зібрано: 16 823 724
з 25 000 000
67%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com