Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 22 486 421
з 25 000 000
89%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

Вовчі Очі. Збір 25 млн для Вовків Да Вінчі.
Збір відкрито

Вовчі Очі. Збір 25 млн для Вовків Да Вінчі.

25 мільйонів на Вовчі Очі. 

Запускаємо збір до 25-річчя AIN.UA у партнерстві з KOLO та Shields, за інформаційної підтримки MEGOGO, на технологічне обладнання для добровольчого батальйону «Вовки Да Вінчі»

Наша мета — забезпечити батальон засобами нічного бачення та ураження, щоб мати перевагу на полі бою в будь-яких умовах. Знищувати ворога: вдень і вночі, на землі і в повітрі. Бачити, випалювати, перемагати. 

Кому збираємо

Батальон «Вовки Да Вінчі» імені Дмитра Коцюбайла - добровольчий підрозділ, що з 2014 року стоїть на захисті незалежності України. Вони — справжнє бойове братерство, що послідовно й ефективно нищить русню.
Сьогодні є одним із найдосвідченіших та найефективніших бойових підрозділів не тільки в Збройних силах України, а й у світі. Досвід та навички, поєднані з можливостями найсучаснішої зброї, щодня наближають українську націю до перемоги.

З початком повномасштабного вторгнення бойова група «Вовки Да Вінчі» стала батальйоном, що офіційно вступив до лав ЗСУ. Брали участь у боях на Донеччині: у Соледарі, Берестовому, Серебрянці, Володимирівці та Бахмуті; на Луганщині — у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Білогорівці, Кремінній. Також брали участь у звільненні Харківщини - Балаклії, Ізюму, Куп’янську.

На що збираємо

🟡 БПЛА "Гор" — 1 комплекс ( ≈ 5 млн грн)

Безпілотник «Гор» розробив український стартап Airlogix. Він призначений для розвідки й коригування артилерії. БПЛА може знаходитися у повітрі 2-2,5 години, дальність польоти – 150 км, при цьому зв’язок та управління безпілотником зберігається на відстані 30-40 км. Дрон літає на висотах до 3500 м. У комплекс входить три безпілотника і станція управління. Розвідувальний дрон має денну та нічну камеру, працює повністю на електричній тязі. Зараз ці БПЛА використовують Сухопутні війська ЗСУ.

🟡 Оптичні приціли для крупнокаліберної зброї — 5 штук

🟡 Тепловізійні дрони Mavic 3T — 20 штук

🟡 Пристрої нічного бачення (PVS 14 та ін.) — 30 штук

🟡 Тепловізори та тепловізійні приціли ≈  130 штук

🟡 Рації ≈ 100 штук

Ми звертаємось до усіх і кожного, до наших донатерів, до бізнесу. Якщо вам болить майбутнє України - долучайтесь до нашого збору. Однаково важливими є і 1 гривня, і великі суми від бізнесу. Ваші донати зроблять з ворога холодні плями на теплаку!


 

Зібрано: 22 486 421
з 25 000 000
89%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com