Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 1 261 269
Розіграш MacBook за донат на ЗСУ
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш MacBook за донат на ЗСУ

І на його підтримку, а також щоб віддячити вам за донати, ми оголошуємо розіграш MacBook Pro 13 від компанії Quarks! 💥

Потужний М1 МакБук ПРО 13 - єдиний макбук, який дає можливість відповісти аргументовано на питання "А ти точно продюсер?".

А поза жартами - це легкий і потужний ноут, з яким і в офісі, і в кафе і в укритті можна працювати. А якщо згадати ризики "темних часів" і відключення енергії, то довга автономна робота - стане супер перевагою над усіма іншими варіантами.

Але, ми збираємо донат не для того, щоб відсижуватися у укриттях і без світла. Ми хочемо допомогти нашим захисникам і закупити дронів для пришвидшення Перемоги.

Правила участі в розіграші:

  • Кожні 500 грн = 1 шанс

  • Чим більша сума донату - тим більше шансів отримати подарунок! 

  • Розіграш - 01.09 за допомогою random.org

Кожна гривня перетвориться на літаючого розвідника-корегувальника або "вибухового розвідника".

Ми вкладаємо гроші не в ноутбук, а в віру і підтримку ЗСУ!

 


 

Зібрано: 1 261 269

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com