9 313 750

10 000 000 ₴

93%

Підписки:

Зібрано: 1 261 269
Розіграш MacBook за донат на ЗСУ
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш MacBook за донат на ЗСУ

І на його підтримку, а також щоб віддячити вам за донати, ми оголошуємо розіграш MacBook Pro 13 від компанії Quarks! 💥

Потужний М1 МакБук ПРО 13 - єдиний макбук, який дає можливість відповісти аргументовано на питання "А ти точно продюсер?".

А поза жартами - це легкий і потужний ноут, з яким і в офісі, і в кафе і в укритті можна працювати. А якщо згадати ризики "темних часів" і відключення енергії, то довга автономна робота - стане супер перевагою над усіма іншими варіантами.

Але, ми збираємо донат не для того, щоб відсижуватися у укриттях і без світла. Ми хочемо допомогти нашим захисникам і закупити дронів для пришвидшення Перемоги.

Правила участі в розіграші:

  • Кожні 500 грн = 1 шанс

  • Чим більша сума донату - тим більше шансів отримати подарунок! 

  • Розіграш - 01.09 за допомогою random.org

Кожна гривня перетвориться на літаючого розвідника-корегувальника або "вибухового розвідника".

Ми вкладаємо гроші не в ноутбук, а в віру і підтримку ЗСУ!

 


 

Зібрано: 1 261 269

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com