9 313 750

10 000 000 ₴

93%

Підписки:

Зібрано: 10 161 911
з 10 000 000
101%
Очі Перемоги. Збір 10 млн гривень на дрони для ЗСУ
Збір завершено
Збір завершено

Очі Перемоги. Збір 10 млн гривень на дрони для ЗСУ

KOLO, DOU та Yalantis оголошує мега-збір на дрони для ЗСУ! 

Ми збираємо 10 мільйонів гривень на розвідні та бойові дрони для 23 ОМБр, яка потребує рекордної кількості дронів та їх комплектуючих (комплексів) для аеророзвідки.
У червні, підрозділ аеророзвідки спільно з 110 бригадою ТрО звільнив населений пункт Новодарівка на Запоріжжі. А в липні група аеророзвідки також виявила та допомогла знищити позиції окупантів у Приютному Запорізької області.
Аеророзвідка - очі армії. А ударні БПЛА - для кейсів, коли артилерія не влучає 🙂

Кому збираємо:

Новостворена на початку 2023 року 23 ОМБр потребує рекордної кількості дронів та їх комплектуючих (комплексів) для аеророзвідки. У червні, підрозділ аеророзвідки спільно з 110 бригадою ТрО звільнив населений пункт Новодарівка на Запоріжжі. А в липні група аеророзвідки також виявила та допомогла знищити позиції окупантів у Приютному Запорізької області.  Аеророзвідка - очі армії. А ударні БПЛА - для кейсів, коли артилерія не влучає 🙂

На що збираємо:
Ми насичуємо безпілотниками усю групу аеророзвідки, яка складається із 2 команд -  група розвідки і група ударних БПЛА. Тож збираємо по 5 мільйонів на кожну категорію.  

Що потрібно аеророзвідці? Розвідувальні дрони (Мавіки, Матраси) для аеророзвідки та батареї для них. За добу кожен мавік із інфрачервоною камерою робить 30-35 вильотів, і прилітає лише для заміни батареї. Ресурс батарей знищується дуже швидко. Розвідка ближня, коригування артилерії, моніторинг пересування русні і … іноді влучні скиди. Ми добре знаємо, як ви полюбляєте такі ролики. А ще Мавіки зараз перетворюється на мобільні ретранслятори сигналу, щоб підсилити протидію інших дронів до РЕБ ворога. 

Потреби  роти ударних БПЛА - це 300+ платформ квадрокоптерів, на які можна чіпляти всілякі “сюрпризи”. Замість того, щоб ризикувати життям і йти на штурм по мінах і через окопи, краще перетворити лінію зіткнення на цілодобову агенцію по ініціації турів на концерт Кобзона. 

Отже, ми оголошуємо збір на:

  • Квадрокоптери DJI Mavic 3T - 10 штук
  • Квадрокоптери DJI Mavic 3 - 30 штук
  • FPV дрони - 200+ штук
  • Супутнє обладнання

 Георгій Волков —  командир підрозділу аеророзвідки та новоствореної роти безпілотних літальних апаратів (БПЛА).  Георгій є лідером сертифікованої “Армією дронів” ГО “Ясні очі”, які навчають військових тактиці застосування БПЛА. Але у листопаді 2022 року, Григорій як і більшість членів  організації, мобілізувався і зараз з побратимами продовжує виконувати бойові задачі за допомогою дронів “Лелека”, “Фурія”, “Пума” та інших.

Очі Перемоги.

Бюджет – 10 000 000 грн.

Directed by Георгій Волков та 23 ОМБр.

Coming soon...


 

Зібрано: 10 161 911
з 10 000 000
101%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com