Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 10 187 362
з 10 000 000
101%
Очі Перемоги. Збір 10 млн гривень на дрони для ЗСУ
Збір завершено
Збір завершено

Очі Перемоги. Збір 10 млн гривень на дрони для ЗСУ

KOLO, DOU та Yalantis оголошує мега-збір на дрони для ЗСУ! 

Ми збираємо 10 мільйонів гривень на розвідні та бойові дрони для 23 ОМБр, яка потребує рекордної кількості дронів та їх комплектуючих (комплексів) для аеророзвідки.
У червні, підрозділ аеророзвідки спільно з 110 бригадою ТрО звільнив населений пункт Новодарівка на Запоріжжі. А в липні група аеророзвідки також виявила та допомогла знищити позиції окупантів у Приютному Запорізької області.
Аеророзвідка - очі армії. А ударні БПЛА - для кейсів, коли артилерія не влучає 🙂

Кому збираємо:

Новостворена на початку 2023 року 23 ОМБр потребує рекордної кількості дронів та їх комплектуючих (комплексів) для аеророзвідки. У червні, підрозділ аеророзвідки спільно з 110 бригадою ТрО звільнив населений пункт Новодарівка на Запоріжжі. А в липні група аеророзвідки також виявила та допомогла знищити позиції окупантів у Приютному Запорізької області.  Аеророзвідка - очі армії. А ударні БПЛА - для кейсів, коли артилерія не влучає 🙂

На що збираємо:
Ми насичуємо безпілотниками усю групу аеророзвідки, яка складається із 2 команд -  група розвідки і група ударних БПЛА. Тож збираємо по 5 мільйонів на кожну категорію.  

Що потрібно аеророзвідці? Розвідувальні дрони (Мавіки, Матраси) для аеророзвідки та батареї для них. За добу кожен мавік із інфрачервоною камерою робить 30-35 вильотів, і прилітає лише для заміни батареї. Ресурс батарей знищується дуже швидко. Розвідка ближня, коригування артилерії, моніторинг пересування русні і … іноді влучні скиди. Ми добре знаємо, як ви полюбляєте такі ролики. А ще Мавіки зараз перетворюється на мобільні ретранслятори сигналу, щоб підсилити протидію інших дронів до РЕБ ворога. 

Потреби  роти ударних БПЛА - це 300+ платформ квадрокоптерів, на які можна чіпляти всілякі “сюрпризи”. Замість того, щоб ризикувати життям і йти на штурм по мінах і через окопи, краще перетворити лінію зіткнення на цілодобову агенцію по ініціації турів на концерт Кобзона. 

Отже, ми оголошуємо збір на:

  • Квадрокоптери DJI Mavic 3T - 10 штук
  • Квадрокоптери DJI Mavic 3 - 30 штук
  • FPV дрони - 200+ штук
  • Супутнє обладнання

 Георгій Волков —  командир підрозділу аеророзвідки та новоствореної роти безпілотних літальних апаратів (БПЛА).  Георгій є лідером сертифікованої “Армією дронів” ГО “Ясні очі”, які навчають військових тактиці застосування БПЛА. Але у листопаді 2022 року, Григорій як і більшість членів  організації, мобілізувався і зараз з побратимами продовжує виконувати бойові задачі за допомогою дронів “Лелека”, “Фурія”, “Пума” та інших.

Очі Перемоги.

Бюджет – 10 000 000 грн.

Directed by Георгій Волков та 23 ОМБр.

Coming soon...


 

Зібрано: 10 187 362
з 10 000 000
101%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com