Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 311 034
Розіграш двох AirPod Max від Readdle!
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш двох AirPod Max від Readdle!

З попереднього розіграшу вже зрозуміло, що ми в KOLO заперечуємо день святого Валентина - бо не на часі, і запускаємо день святого Донатіна - бо дуже на часі. Святкуємо офіційно 14 лютого, але по суті кожен день вже ось два роки як, а хтось і всі 10...

Все, що ми робимо, ми робимо з любові: до України, до військових, до волі, до незалежності, до правди і до всього цього разом. Тому Купідрон — він також про любов. Як мінімум, до 110ї ОМБр, для якої збирає донати на FPV 🥰

Але взагалі-то Купідрон любить усіх своїх донатинів і готовий нагороджувати їх, тобто вас, не лише валентинками, а ще і подарунками. На цей раз — парою AirPods Max в рожевому і блакитному кольорах:

Купідрон, звичайно, робить це не один, бо в нього є дружній спонсор — компанія Readdle 😍

Умови - ізі:

- Кожні 200 грн = 1 шанс

- Більша сума - більше шансів

- Розіграємо 29.02.24 за допомогою random.org

Якщо донатите на Монобанку, обов’язково лишайте контакти в коментарях до платежу!

Усі донати, кратні 200 грн, будуть брати участь у розіграші пари симпатичних навушників у стереотипних кольорах закоханості.

Усі донатери, що задонатили через цю сторінку, отримають волонтерські валентинки від KOLO, які дуже круто виглядатимуть у соцмережах - тож не забудьте перевірити пошту!

Хай прибудуть з вами Купідрон і Донатін!

Зібрано: 311 034

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com