9 313 750

10 000 000 ₴

93%

Підписки:

Зібрано: 311 034
Розіграш двох AirPod Max від Readdle!
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш двох AirPod Max від Readdle!

З попереднього розіграшу вже зрозуміло, що ми в KOLO заперечуємо день святого Валентина - бо не на часі, і запускаємо день святого Донатіна - бо дуже на часі. Святкуємо офіційно 14 лютого, але по суті кожен день вже ось два роки як, а хтось і всі 10...

Все, що ми робимо, ми робимо з любові: до України, до військових, до волі, до незалежності, до правди і до всього цього разом. Тому Купідрон — він також про любов. Як мінімум, до 110ї ОМБр, для якої збирає донати на FPV 🥰

Але взагалі-то Купідрон любить усіх своїх донатинів і готовий нагороджувати їх, тобто вас, не лише валентинками, а ще і подарунками. На цей раз — парою AirPods Max в рожевому і блакитному кольорах:

Купідрон, звичайно, робить це не один, бо в нього є дружній спонсор — компанія Readdle 😍

Умови - ізі:

- Кожні 200 грн = 1 шанс

- Більша сума - більше шансів

- Розіграємо 29.02.24 за допомогою random.org

Якщо донатите на Монобанку, обов’язково лишайте контакти в коментарях до платежу!

Усі донати, кратні 200 грн, будуть брати участь у розіграші пари симпатичних навушників у стереотипних кольорах закоханості.

Усі донатери, що задонатили через цю сторінку, отримають волонтерські валентинки від KOLO, які дуже круто виглядатимуть у соцмережах - тож не забудьте перевірити пошту!

Хай прибудуть з вами Купідрон і Донатін!

Зібрано: 311 034

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com