Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 764 730
Розіграш Apple MacBook Air 15.3" M2 2023 від Uklon
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш Apple MacBook Air 15.3" M2 2023 від Uklon

Проводиться на підтримку:
Нічна кара окупанту
Нічна кара окупанту

Роті ударних БпАК “Ахіллес” потрібні FPV-дрони з тепловізорами. Нам з вами потрібно, щоб вони в них були. Так захисники будуть влаштовувати окупантам “Нічну кару” — мінусувати ворожу техніку, укріплення та плани навіть після заходу сонця. 

А щоб швидше зібрати побільше дронів, KOLO та AIN розігрують крутий макбук від компанії Uklon!

Ноутбук Apple MacBook Air 15.3" M2 8/256GB 2023 Midnight — один з найкращих на сьогодні “ейрів”, а гравіювання від БпАК “Ахіллес” перетворює його на потужний артефакт часів великої війни. І цей макбук може стати твоїм усього за 250 гривень!

Умови - ізі:

- Кожні 250 грн = 1 шанс

- Більша сума — більше шансів, і більше дронів для БпАК “Ахіллес”

- Якщо донатиш на монобанку не з Mono, залиш дані для зв’язку

- Розіграш — до 26 лютого включно.

До 28 лютого оберемо переможця через random.org і опублікуєм результати у соцмережах KOLO

Донать на цій сторінці або в Монобанку. 100% коштів піде в збір “Нічна кара” від KOLO та AIN.UA.

Ти робиш кару для окупанта невідворотною і вдень, і вночі. 

Хай фортуна рандомайзер обере саме Вас!

 

Зібрано: 764 730

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com