9 313 750

10 000 000 ₴

93%

Підписки:

Зібрано: 764 730
Розіграш Apple MacBook Air 15.3" M2 2023 від Uklon
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш Apple MacBook Air 15.3" M2 2023 від Uklon

Роті ударних БпАК “Ахіллес” потрібні FPV-дрони з тепловізорами. Нам з вами потрібно, щоб вони в них були. Так захисники будуть влаштовувати окупантам “Нічну кару” — мінусувати ворожу техніку, укріплення та плани навіть після заходу сонця. 

А щоб швидше зібрати побільше дронів, KOLO та AIN розігрують крутий макбук від компанії Uklon!

Ноутбук Apple MacBook Air 15.3" M2 8/256GB 2023 Midnight — один з найкращих на сьогодні “ейрів”, а гравіювання від БпАК “Ахіллес” перетворює його на потужний артефакт часів великої війни. І цей макбук може стати твоїм усього за 250 гривень!

Умови - ізі:

- Кожні 250 грн = 1 шанс

- Більша сума — більше шансів, і більше дронів для БпАК “Ахіллес”

- Якщо донатиш на монобанку не з Mono, залиш дані для зв’язку

- Розіграш — до 26 лютого включно.

До 28 лютого оберемо переможця через random.org і опублікуєм результати у соцмережах KOLO

Донать на цій сторінці або в Монобанку. 100% коштів піде в збір “Нічна кара” від KOLO та AIN.UA.

Ти робиш кару для окупанта невідворотною і вдень, і вночі. 

Хай фортуна рандомайзер обере саме Вас!

 

Зібрано: 764 730

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com