9 313 750

10 000 000 ₴

93%

Підписки:

Зібрано: 1 339 001
з 1 000 000
133%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

Нічна кара окупанту
Збір завершено
Збір завершено

Нічна кара окупанту

Військо потребує очей для нічних сафарі? І ми їх даємо! KOLO та AIN.UA разом з вами споряджає роту ударних БпАК “Ахіллес”, що входить у 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка. 

Рота трансформується в батальйон і активно набирає людей. А щоб бійцям було чим гнати русню з української землі, їм потрібно… багато чого потрібно, але особливо — дрони, нічні дрони.

Наша мета — назбирати на кілька десятків FPV-дронів “Колібрі” від TAF Drones, чим більше дронів — тим краще. Дронів не простих, а з тепловізійною камерою, щоб ефективно вражати цілі вночі. Стійкі до РЕБу, ці пташки в руках досвідчених пілотів охоче підсмажать будь-який ворожий об’єкт. 

Наша ціль-мінімум — назбирати на 25 FPV-дронів “Колібрі”, а це 1 мільйон гривень. Збираєм донати і на цій сторінці, і на Монобанці збору.

На цьому відео — приклад того, як “Ахіллес” працює на Бахмутському напрямку зараз. Ваш донат наближає вихід нових серій — і вихід з ладу техніки й укріплень окупантів. 

Партнер цього збору — AIN.UA, медіа про технології та бізнес і місця їхнього перетину. Стартапи, інвестиції, гроші, а також історії підприємницького успіху й здобутки України в сфері military-tech — усе це є на AIN.UA. Видання готується до перезапуску й посилює підтримку ЗСУ. А ми раді посилити ініціативи команди, що допомагають нищити ворога й рятувати життя українських військових.

Долучайтесь, діліться з друзями цим збором — прокачаємо “Ахіллес” разом!

 

Зібрано: 1 339 001
з 1 000 000
133%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com