Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 1 339 001
з 1 000 000
133%
Нічна кара окупанту
Збір завершено
Збір завершено

Нічна кара окупанту

Військо потребує очей для нічних сафарі? І ми їх даємо! KOLO та AIN.UA разом з вами споряджає роту ударних БпАК “Ахіллес”, що входить у 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка. 

Рота трансформується в батальйон і активно набирає людей. А щоб бійцям було чим гнати русню з української землі, їм потрібно… багато чого потрібно, але особливо — дрони, нічні дрони.

Наша мета — назбирати на кілька десятків FPV-дронів “Колібрі” від TAF Drones, чим більше дронів — тим краще. Дронів не простих, а з тепловізійною камерою, щоб ефективно вражати цілі вночі. Стійкі до РЕБу, ці пташки в руках досвідчених пілотів охоче підсмажать будь-який ворожий об’єкт. 

Наша ціль-мінімум — назбирати на 25 FPV-дронів “Колібрі”, а це 1 мільйон гривень. Збираєм донати і на цій сторінці, і на Монобанці збору.

На цьому відео — приклад того, як “Ахіллес” працює на Бахмутському напрямку зараз. Ваш донат наближає вихід нових серій — і вихід з ладу техніки й укріплень окупантів. 

Партнер цього збору — AIN.UA, медіа про технології та бізнес і місця їхнього перетину. Стартапи, інвестиції, гроші, а також історії підприємницького успіху й здобутки України в сфері military-tech — усе це є на AIN.UA. Видання готується до перезапуску й посилює підтримку ЗСУ. А ми раді посилити ініціативи команди, що допомагають нищити ворога й рятувати життя українських військових.

Долучайтесь, діліться з друзями цим збором — прокачаємо “Ахіллес” разом!

 

Зібрано: 1 339 001
з 1 000 000
133%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com