Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 11 720
Розіграш двох книг "Код творчості" Маркуса де Сейтуа від ArtHuss та GameDev DOU
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш двох книг "Код творчості" Маркуса де Сейтуа від ArtHuss та GameDev DOU

Розігруємо за донати 2 книги «Код творчості» Маркуса де Сейтуа в українському перекладі від видавництва ArtHuss!

Про що книга:

Чи зможе комп’ютер створити симфонію, роман чи шедевр мистецтва? І чи завжди ми зможемо відрізняти це від творінь людини? Сфера ШІ розвивається і машини можуть виконувати різні завдання все краще. Але чи стануть вони спроможними творити і навчатися мистецтву, вхоплюючи його суть?

У «Коді творчості» Маркус де Сейтуа досліджує це питання та закликає нас переглянути природу творчості та розуміння, що означає бути людиною.

Як взяти участь у розіграші?

Задонатити від 100 грн на цій сторінці!

Куди підуть гроші:

У збір «Очі Перемоги» від DOU та KOLO на розвідні та бойові дрони для 23 ОМБр, яка потребує рекордної кількості дронів та їх комплектуючих для аеророзвідки.

Дякуємо ArtHuss за можливість розіграти корисні книги для важливого збору! 💜

У понеділок о 20:00 оголосимо 2 переможців, які отримають по 1 книзі «Код творчості» ☺️

Зібрано: 11 720

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com