Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 8 644
Подкаст DOU “Питання якості” підтримує військових "Едельвейсу"
Збір завершено
Збір завершено

Подкаст DOU “Питання якості” підтримує військових "Едельвейсу"

Ми, ведучі подкасту DOU “Питання якості”, вирішили допомогти нашим військовим з 10-ї ОГШБр "Едельвейс", адже завдяки їм і тільки їм ми маємо можливість збиратись і обговрювати все, що хвилює вас, нашу спільноту подкасту. 

Ціль — 50 тис грн для збору на дрони та анти-дрони для 10-ї ОГШБр "Едельвейс". 

Аби донатити вам було цікавіше, ми розіграємо 2 подаруночки від ведучих: 

— шеврон 18-го окремого батальйону морської піхоти від Олексія Остапова

— прапор відділу прикордонної служби “ЧОП” (Тип C), де служив гість подкасту, Саша Хотемський.

Правила участі в розіграші:

Мінімальний донат — 100 грн. Донатити — через цю сторінку.

Кожні 100 грн = 1 шанс. Більша сума — більше шансів!

Розігруємо за допомогою рандому — 1 травня (результати опублікуємо в спільноті DOU | QA та в ком’юніті на YouTube-каналі DOU).

Тестувальники, нумо підтримувати збір!


 

Зібрано: 8 644

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com