Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 53 982
Офлайн DOU РНР Meetup, Київ
Збір завершено
Збір завершено

Офлайн DOU РНР Meetup, Київ

Запрошуємо на перший DOU РНР Meetup! Обговоримо опенсорс в PHP, архітектурну побудову бекенду та запуск стартапів✨

У програмі:
🎙️ Виступи крутих спеціалістів
🤝 Можливість понетворкати з іншими професіоналами під час фуршету
🖤 Донат від 500 грн на цій сторінці на користь ЗСУ та РЕЄСТРАЦІЯ

Хто буде нашими спікерами

 

1. Володимир Гуц — Head of Engineering в Brighterly, SKELAR. Має понад 14 років досвіду веброзробки, будував B2B & B2C продукти та керував командами різного складу та розміру. У доповіді Володимир розповість, чим саме PHP та Laravel можуть допомогти для швидкого запуску стартапу. І поділиться архітектурними порадами для побудови бекенду, лайфхаками інтеграції з фронтендом і деплою без DevOps-інженера.

2. Михайло Боднарчук — CTO в Testomat.io. Веброзробник, автор фреймворків Codeception та CodeceptJS. Займався опенсорсом, а зараз працює над власним стартапом Testomat.io. Під час виступу розкаже, що таке опенсорс, як це працює в PHP і чи можна на ньому заробити. 

3. Йожеф Гісем — Staff Software Engineer в MacPaw. Має понад п’ять років досвіду в архітектурі проєктів, що об’єднують B2B та B2C-сегменти. Йожеф перевіряє гіпотези та розробляє гнучкі архітектурні рішення, готові до раптових і масштабних змін. У своїй доповіді розповість історію з проєкту, який був дуже обмежений в часі на розробку. Розкриє, як команда балансувала між часом виконання та архітектурними стандартами. А також — як розробляла покроковий роадмап, щоб ініціатива мала успішне завершення, а не тільки слугувала затичкою проблеми. 

Партнери мітапу

 

Кількість місць обмежена, тож не зволікайте і реєструйтеся якнайшвидше!

Зібрано: 53 982

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com