Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 608 210
з 600 000
101%
Розіграш Dyson за донат. Збір 600 тис грн на БПЛА «Шкіпер»  для ГУР
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш Dyson за донат. Збір 600 тис грн на БПЛА «Шкіпер» для ГУР

«Щоб не накручуватись — я донатила». Приблизно так написала би пані Лариса Косач (Леся Українка), якби жила в 2024 році. Адже єдиний накрут, який тобі зараз потрібен — на Dyson!

Тобі не ввижається — це той самий мультистайлер Dyson, ще й у топовому синьому кольорі 💙

Чудо-девайс, мрію всіх Рапунцель, надала нам компанія Qollabe, щоб саме ви могли його виграти, а ми — зібрати 600 тисяч гривень для Міжнародного легіону при ГУР МО України

За донат від однієї «Лесі» він може стати твоїм! Якщо ж це — не лот твого серця, то точно чудовий подарунок дружині, дівчині, подрузі чи мамі.

Зустрічай! Стайлер для довгого волосся Dyson Airwrap Multi-styler Complete Long (Prussian Blue/Rich Copper):

А що ж натомість захисникам з Міжнародного легіону? Збираємо 600 тис грн на український безпілотник SA-2 «Шкіпер». Він має серйозне значення для виконання бойових завдань. Потрібен для розвідки та корегування вогню артилерії. Працює в глибині тилу противника аж до 35 кілометрів. 

БпАК SA-2 «Шкіпер» – український безпілотний авіаційний комплекс розвідки та корегування вогню артилерії. Модель розроблено у 2023 році київським підприємством ТОВ«Спец Аеро» і передано для подальшого серійного виробництва до компанії «UKRAINE ROBOTICS».  Кожен БПЛА оснащений модулем псевдовипадкового переналаштування робочої частоти, що захищає сигнал ручного керування і телеметрії навіть під дією ворожого РЕБ. Система ефективно визначає розташування БПЛА протягом усього польоту і має вирішальне значення для виконання бойового завдання.

Комплекс складається з:

- комплекту наземного устаткування (наземна станція та операторське місце)

- двох безпілотних літальних апаратів

- стартової платформи

- комплексу антен та навігаційних маяків

Тож накручуйся на Dyson, а донать — на безпілотник для ГУР.

Бійці зроблять окупантам ще ті кучері :)

Як взяти участь у розіграші?

📌 Зробити донат від 200 грн на цій сторінці або в Монобанку

📌 Кожні 200 грн = 1 шанс

📌 Що більше «Лесь», то більше шансів отримати Dyson (1000 грн = 5 шансів) 

📌Донатиш на Банку не з Mono — залиш у коментарі дані, щоб ми могли з тобою зв’язатись!

📌 Після досягнення цілі у 600 тис грн розіграємо Dyson через random.org

📌 Результати — в соцмережах KOLO!

Долучайся до побиття ворога — і нехай щастить! 

P.S. Вкажи свої дані для звʼязку, якщо ще не маєш профілю в KOLO (створи його, це швидко та зручно).
 

Зібрано: 608 210
з 600 000
101%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com