Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 30 030
Розіграш моделі Chevrolet Corvette
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш моделі Chevrolet Corvette

Триває збір на 4 Mini Shark для ЦСО «А» СБУ («Альфа»).  
Вартість питання — 5 000 000 грн. KOLO, Шалені Кабани та DOU об’єдналися, щоб зібрати всю суму і допомогти військовим знищувати ворога.

Оголошуємо розіграш моделі Chevrolet Corvette у військовому стилі.

Правила участі в розіграші:

  • Мінімальний донат — 500 грн. Донатити — через цю сторінку.
  • Якщо ви хочете і можете задонатити більше, то ви отримаєте більше шансів отримати подарунок! Кількість шансів під час розіграшу порахуємо як сума донату, поділена на 500.

Розігруємо за допомогою рандому — 1 листопада на DOU DevOps Offline.

Корвет виконаний професійним моделістом і це дійсно блискуча робота. Тільки подивіться на ці деталі! Ця модель посіла друге місце у конкурсі “Шалений Микола” до Дня Незалежності України, а тепер — може стати вашою.

Більше про моделі — у телеграм-каналі моделістів України “Skifmodels”.

Зібрано: 30 030

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com