16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 5 401 032
з 5 000 000
108%
Mini Sharks для СБУ
Збір завершено
Збір завершено

Mini Sharks для СБУ

KOLO, DOU, Шалені Кабани та ZONE 3000 збирають 5 млн грн на чотири Mini Sharks для "Альфи" СБУ. Порвемо окупанта на шматки 🔥

Ми не втомилися від війни. Ми знаємо, що ціна свободи висока, а попереду ще багато боротьби. Але якщо ми стоятимемо до кінця і робитимемо трохи більше, ніж учора, попереду — наша Перемога. Саме тому ми готові заряджати наших військових усім, що треба, аби вони сантиметр за сантиметром очищали Україну від клятої русні. 

Тож оголошуємо черговий збір. Цього разу нам потрібні 4 Mini Shark для ЦСО "А" СБУ (“Альфа”). Вартість питання — 5 000 000 грн. 

Отже, донатьте будь-які суми на сайт КОЛО, чи на Монобанку, запрошуйте знайомих долучатись, поширюйте збір у соцмережах. Також можна робити донати за реквізитами КOLO або криптою, але обов’язково вкажіть у коментарі оплати: «на Mini Shark». Усі звіти, традиційно, представимо у найкращому вигляді.

Окремо дякуємо за донати компаніям і запрошуємо долучатись корпоративними внесками — з усіх питань пишіть на maria@dou.ua або @dzzzvinka. 

Для кого збір

Підрозділ ЦСО “А” СБУ — одні з найпрофесійніших і найпродуктивніших у знищенні русні на фронті. Вони одні з перших, хто почав активно застосовувати FPV-дрони, а результати їхньої роботи вимірюються в сотнях влучень по техніці ворога. “Хробаків” навіть не рахують. Пройшли Ірпінь, Мощун, Сіверодонецьк, Ізюм, Авдіївку, Бахмут і все навколо нього. У підрозділі кілька військових мають звання Героя України. Зараз активно працюють на Авдіївському напрямкуХлопці з “Альфи” обіцяють, що ваші донати перетворяться на велику кількість знищеної руснявої техніки та особового складу. Адже ідеальна формула “русні — п**да” — це спільна робота розвідувальних БПЛА та ударних FPV-камікадзе, якими підрозділ регулярно “вітає” окупантів. Ось, наприклад, СБУ інформує про знищення понад 40 одиниць ворожої техніки. Хочете ще таких звітів? Ви знаєте, що робити.

На що збираємо

MINI SHARK — це зменшена модифікація БпЛА SHARK. Головне призначення дрона — аеророзвідка, виявлення наземних цілей, фіксація та передача даних. Основна перевага — легкість. Комплекс вміщується у два рюкзаки, що спрощує його транспортування, а на розгортання потрібно всього п’ять хвилин. MINI може запускатись з руки та має функцію автономної посадки фюзеляжем.  Тож така маленька, але ефективна “пташка” — вісник смерті для русні 💥

Організатори збору

Щоб зібрати всю суму якомога швидше, дві великі спільноти, KOLO та “Шалені кабани” — об’єдналися. Обидва фонди мають стосунок до ІТ, а їхні волонтери — ваші колеги. Тому DOU підтримує цей збір, адже хто, як не ми?

KOLO — це спільнота українських IT-експертів, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Разом з DOU провели десяток великих зборів, тому наша любов одне до одного перевірена часом і результатами.

БО “Шалені кабани” — ініціатива, яку знає передусім DevOps-спільнота. На офлайн-події для девопсів в Києві ми зібрали гроші на мотор для човнів морської піхоти, а пізніше — ще. До речі, новини про висадку українських морпіхів на лівому березі Херсонщини мають безпосередній стосунок до човників, над якими працюють “Кабани”.

Усі звіти — будуть, а результати — побачимо на сторінках СБУ.

Монобанка для збору донатів

Зібрано: 5 401 032
з 5 000 000
108%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com