зібрано: 128 815

зібрано:

Підписки:

Зібрано: 5 399 970
з 5 000 000
107%
Mini Sharks для СБУ
Збір завершено
Збір завершено

Mini Sharks для СБУ

KOLO, DOU, Шалені Кабани та ZONE 3000 збирають 5 млн грн на чотири Mini Sharks для "Альфи" СБУ. Порвемо окупанта на шматки 🔥

Ми не втомилися від війни. Ми знаємо, що ціна свободи висока, а попереду ще багато боротьби. Але якщо ми стоятимемо до кінця і робитимемо трохи більше, ніж учора, попереду — наша Перемога. Саме тому ми готові заряджати наших військових усім, що треба, аби вони сантиметр за сантиметром очищали Україну від клятої русні. 

Тож оголошуємо черговий збір. Цього разу нам потрібні 4 Mini Shark для ЦСО "А" СБУ (“Альфа”). Вартість питання — 5 000 000 грн. 

Отже, донатьте будь-які суми на сайт КОЛО, чи на Монобанку, запрошуйте знайомих долучатись, поширюйте збір у соцмережах. Також можна робити донати за реквізитами КOLO або криптою, але обов’язково вкажіть у коментарі оплати: «на Mini Shark». Усі звіти, традиційно, представимо у найкращому вигляді.

Окремо дякуємо за донати компаніям і запрошуємо долучатись корпоративними внесками — з усіх питань пишіть на maria@dou.ua або @dzzzvinka. 

Для кого збір

Підрозділ ЦСО “А” СБУ — одні з найпрофесійніших і найпродуктивніших у знищенні русні на фронті. Вони одні з перших, хто почав активно застосовувати FPV-дрони, а результати їхньої роботи вимірюються в сотнях влучень по техніці ворога. “Хробаків” навіть не рахують. Пройшли Ірпінь, Мощун, Сіверодонецьк, Ізюм, Авдіївку, Бахмут і все навколо нього. У підрозділі кілька військових мають звання Героя України. Зараз активно працюють на Авдіївському напрямкуХлопці з “Альфи” обіцяють, що ваші донати перетворяться на велику кількість знищеної руснявої техніки та особового складу. Адже ідеальна формула “русні — п**да” — це спільна робота розвідувальних БПЛА та ударних FPV-камікадзе, якими підрозділ регулярно “вітає” окупантів. Ось, наприклад, СБУ інформує про знищення понад 40 одиниць ворожої техніки. Хочете ще таких звітів? Ви знаєте, що робити.

На що збираємо

MINI SHARK — це зменшена модифікація БпЛА SHARK. Головне призначення дрона — аеророзвідка, виявлення наземних цілей, фіксація та передача даних. Основна перевага — легкість. Комплекс вміщується у два рюкзаки, що спрощує його транспортування, а на розгортання потрібно всього п’ять хвилин. MINI може запускатись з руки та має функцію автономної посадки фюзеляжем.  Тож така маленька, але ефективна “пташка” — вісник смерті для русні 💥

Організатори збору

Щоб зібрати всю суму якомога швидше, дві великі спільноти, KOLO та “Шалені кабани” — об’єдналися. Обидва фонди мають стосунок до ІТ, а їхні волонтери — ваші колеги. Тому DOU підтримує цей збір, адже хто, як не ми?

KOLO — це спільнота українських IT-експертів, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Разом з DOU провели десяток великих зборів, тому наша любов одне до одного перевірена часом і результатами.

БО “Шалені кабани” — ініціатива, яку знає передусім DevOps-спільнота. На офлайн-події для девопсів в Києві ми зібрали гроші на мотор для човнів морської піхоти, а пізніше — ще. До речі, новини про висадку українських морпіхів на лівому березі Херсонщини мають безпосередній стосунок до човників, над якими працюють “Кабани”.

Усі звіти — будуть, а результати — побачимо на сторінках СБУ.

Монобанка для збору донатів

Зібрано: 5 399 970
з 5 000 000
107%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

Надіслати запит

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com