Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 140 559
Конференція CTO fwdays'23
Збір завершено
Збір завершено

Конференція CTO fwdays'23

Ловіть хороші новини від Fwdays!
19 листопада 2023 року відбудеться унікальна в Україні конференція – CTO fwdays'23

CTO fwdays'23 — перша конференція від Fwdays, де технічні лідери продуктових та аутсорсних компаній обміняються досвідом та експертизою.

Коли: 19 листопада (неділя)
Де: онлайн та офлайн (у Києві) 
Кому: конференція буде корисною для СТО та техлідів різного рівня, а також для тих, хто хоче ними стати. 

 

CTO fwdays'23 - це можливість знайти спільну мову та обговорити гарячі теми з іншими професіоналами під час нетворкінгу на фуршеті
🖤 Ми підтримуємо Збройні Сили України, тож всі донати ми спрямуємо у KOLO збір на мінішарки для СБУ. Тож приєднуйтесь, буде круто!

Дізнатись більше 

Зібрано: 140 559

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com