16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 1 081 300
Розіграш iPhone 14 Pro з підписом Буданова за донат на ЗСУ
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш iPhone 14 Pro з підписом Буданова за донат на ЗСУ

Задонать на ЗСУ —виграй IPhone 14 Pro з підписом Кирила Буданова. 

Єдиний у світі iPhone, що інкрустований підписом Буданова. Недоступний для навіть арабських шейхів, а ти маєш шанс виграти його за 200 гривень.

Новенький 14 iPhone Pro, який дістали із плівки лише для того, щоб Голова ГУР лишив автограф. Ми не перевіряли, але чутки кажуть, що такий айфон автоматично відкриває усі кодові замки, витримує пряме влучання астероїда і дозволяє дихати під водою.

Цей девайс - справжній символ люті українського народу! Українці користуються кожною можливістю - у небі, на землі, на воді і под водою, щоб нищити загарбника. А наше ГУР завжди робить це ефективно, зухвало, але максимально “соромʼязливо”. Генерал-майор Буданов завжди відповідає зі своєю фірмовою посмішкою: “Нас нема, то не ми”.   

Усі кошти від зборів підуть на посилення 21-го окремого батальйону Президентської бригади, щоб закупити розвідного дрона "Лелека" для пошуку цілей для артилерії, та ще декілька “бонусів” для загарбників.

Умови - ізі:

🔸 Кожні 200 грн з суми = 1 шанс на перемогу

🔸 Більша сума — більша ймовірність перемогти

🔸 Розіграш ми проведемо 15.08.2023 за допомогою random.org

Про збір

Фонд KOLOтелеграм-канал «Україна Online», клуб KULUAR та волонтерський центр «Komanda Ex - БДзМ» — проводять збір на “Лелеку” — вітчизняний БПЛА, здатний вести глибинну розвідку та  в режимі реального часу, коригувати ведення вогню, в тому числі високоточну артилерію HIMARS, гаубиці тощо.  Детальніше на сторінці збору.

Лелека літатиме з 21-м окремим батальйоном спеціального призначення Окремої Президентської бригади імені Б. Хмельницького. Ця група розвідки — славнозвісні кілери русні, що працюють на Бахмутському напрямку.

Кожен ваш донат ми спрямовуємо на визволення нашої землі. Кожна гривня - порятунок для українських бійців, і кара для окупантів. Долучайтеся, поширюйте збір у соцмережах. І нехай цей унікальний приз знайде свого власника!

Є можливість задонатити на монобанку (усі донати також беруть участь у розіграші!)

Посилання на монобанку:

https://send.monobank.ua/jar/2MdmuLp9pb

💳Номер картки банки

5375 4112 0790 0569

Зібрано: 1 081 300

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com