16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 6 411 909
з 6 000 000
106%
Лелека прийде — порядок наведе. Збір 6 млн грн на БПЛА «Лелека»
Збір завершено
Збір завершено

Лелека прийде — порядок наведе. Збір 6 млн грн на БПЛА «Лелека»

Зараз — найвідповідальніший момент цієї війни. Ми маємо всі шанси на перемогу, але бої за кожен сантиметр української землі йдуть важко. Пам’ятаючи про ціну — життя найкращих українських воїнів — ми в тилу повинні зробити все, аби наступ був успішним, а наші Герої — живими.

Саме для цього ми — фонд KOLO, телеграм-канал «Україна Online», клуб KULUAR та волонтерський центр «Komanda Ex - БДзМ» — оголошуємо збір на “Лелеку” — вітчизняний БПЛА, здатний вести глибинну розвідку та  в режимі реального часу коригувати ведення вогню, в тому числі високоточну артилерію HIMARS, гаубиці «777» тощо.

Для кого збір
“Лелека” літатиме з 21-м окремим батальйоном спеціального призначення Окремої Президентської бригади імені Б. Хмельницького. Ця група розвідки — славнозвісні кілери русні, що працюють на Бахмутському напрямку. 

 

Хлопці — холоднокровні професіонали військової справи. На їхньому рахунку багато знищеної руснявої техніки: літак СУ-24М  (Кліщіівка, осінь 2022), танки, бойові, броньовані машини, міномети, АГСи, СПГ, автотранспорт, склади БК і, звісно, незліченна кількість «хароших руськіх». 

Лише уявіть, як багато російської техніке можна знищити за допомогою лише однієї “Лелеки”!

Один комплекс БПаК «Лелека -100» включає в себе 2 крила, 4 батареї, по 2  модулі денного та нічного бачення, наземну станцію керування.

БПЛА необхідний, адже  при обороні Бахмут ворог постійно виходив на недоступні для ПТУР бойові позиції і систематично знищував українські позиції у багатоповерхівках. Через відсутність БПЛА, що здатен вести онлайн-трансляцію на відстанях більше 5 км під дією РЕБ та забезпечити наведення вогню артилерії, знищити танки не було можливості. Позиції ЗСУ були вщент зруйновані, що не дало можливості розмістити вогневі засоби та наших військовослужбовців, оборона Бахмуту без критичних втрат серед наших бійців стала неможливою. Не маємо права повторювати ці помилки.

Більше «Лелек» в українському небі -— гарантовано більше дохлих москалів! 

Про “Лелеку”

Завдяки “Лелеці” підрозділ зможе максимально ефективно працювати з артилерією “старшого начальника” на відстань до 50 км типу М777, Crab, коригувати роботу HIMARS, високоточних снарядів Excalibur, викликати авіа підтримку та результативно використовувати дві артилеристські батареї свого підрозділу. 

“Лелека” стійка до погодних умов, може виконувати завдання в умовах підвищеної хмарності та дощу, будь-який час доби. Комплекс також може застосовуватися в умовах складної радіоефірної обстановки при застосуванні противником радіоперешкод та блокування систем супутникової навігації.

 

 


 

Про ініціаторів збору

Ініціатори збору, волонтерський центр “KomandaEx БДзМ” (Бойові Дикобрази з Михайлівської), це аутдор-спільнота, об‘єднана довоєнною пристрастю до гір. Командир підрозділу — Умка, також турист-альпініст, котрий разом зі своїми хлопцями замість треків в Непалі «подорожує» наразі  териконами Донбасу. 

 

 

Після Перемоги плануємо організувати разом з бійцями масштабну експедицію на гору Монблан, та наразі задача у всіх одна: здобути Перемогу та забезпечити всім необхідним бійців на передовій.

 

Зібрано: 6 411 909
з 6 000 000
106%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com