Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 71 268
AI для RnD, робота в команді, продуктові дослідження. DOU Product Meetup, Київ
Збір завершено
Збір завершено

AI для RnD, робота в команді, продуктові дослідження. DOU Product Meetup, Київ

Запрошуємо на другий DOU Product Meetup! Обговоримо актуальні питання у темі розвитку продукту. Очікуйте цікавого нетворкінгу та корисних доповідей від спеціалістів галузі ✨

У програмі:
🎙️ Виступи крутих спеціалістів
🤝 Можливість понетворкати з іншими професіоналами під час фуршету
🖤 Вартість: донат на ЗСУ — від 500 грн. Донатити потрібно на цій сторінці.

Хто буде нашими спікерами:

 

1. Ольга Сторожилова — Head of Product в Guru Apps, Universe Group. Має більш як вісім років досвіду у створенні та масштабуванні продуктів у різних нішах. Є експерткою в продуктових дослідженнях, продуктовій аналітиці та побудові успішних команд на базі креативного лідерства. У доповіді Оля поділиться досвідом, як підготувати ефективну стратегію для валідації продуктових гіпотез за допомогою різних досліджень.

2. Олександр Міхєєв — Senior Product Designer у Railsware. У дизайні вже 10 років, останні чотири поліпшує платформу дата-аналітики Coupler.io у взаємодії з різними командами. У своїй доповіді розповість, як продактам, дизайнерам, маркетологам і розробникам налагодити роботу над візуалом продукту. Олександр поділиться порадами, як впорядкувати інформацію та комунікацію довкола дизайну, подолати типові виклики продуктової команди і дійти з хаосу до чіткої та зручної системи.

3. Денис Латиш — Product Manager AI RnD в Headway, розгляне можливості штучного інтелекту, включаючи вектори впливу на розвиток продукту та різницю між продуктовою розробкою та AI-powered розробкою. На прикладі Headway пояснить, як почати впроваджувати ШІ, які можуть трапитися складнощі та факапи. І поділиться ресурсами, потрібними для побудови ШІ-напряму в компанії.

Партнери мітапу - Genesis, Universe Group, Railsware, UNIT.City

Кількість місць обмежена, тому поспішайте зареєструватися!

З будь-яких питань — km@dou.ua або @kris_malysheva

Зібрано: 71 268

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com