Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 71 268

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

AI для RnD, робота в команді, продуктові дослідження. DOU Product Meetup, Київ
Збір відкрито

AI для RnD, робота в команді, продуктові дослідження. DOU Product Meetup, Київ

Запрошуємо на другий DOU Product Meetup! Обговоримо актуальні питання у темі розвитку продукту. Очікуйте цікавого нетворкінгу та корисних доповідей від спеціалістів галузі ✨

У програмі:
🎙️ Виступи крутих спеціалістів
🤝 Можливість понетворкати з іншими професіоналами під час фуршету
🖤 Вартість: донат на ЗСУ — від 500 грн. Донатити потрібно на цій сторінці.

Хто буде нашими спікерами:

 

1. Ольга Сторожилова — Head of Product в Guru Apps, Universe Group. Має більш як вісім років досвіду у створенні та масштабуванні продуктів у різних нішах. Є експерткою в продуктових дослідженнях, продуктовій аналітиці та побудові успішних команд на базі креативного лідерства. У доповіді Оля поділиться досвідом, як підготувати ефективну стратегію для валідації продуктових гіпотез за допомогою різних досліджень.

2. Олександр Міхєєв — Senior Product Designer у Railsware. У дизайні вже 10 років, останні чотири поліпшує платформу дата-аналітики Coupler.io у взаємодії з різними командами. У своїй доповіді розповість, як продактам, дизайнерам, маркетологам і розробникам налагодити роботу над візуалом продукту. Олександр поділиться порадами, як впорядкувати інформацію та комунікацію довкола дизайну, подолати типові виклики продуктової команди і дійти з хаосу до чіткої та зручної системи.

3. Денис Латиш — Product Manager AI RnD в Headway, розгляне можливості штучного інтелекту, включаючи вектори впливу на розвиток продукту та різницю між продуктовою розробкою та AI-powered розробкою. На прикладі Headway пояснить, як почати впроваджувати ШІ, які можуть трапитися складнощі та факапи. І поділиться ресурсами, потрібними для побудови ШІ-напряму в компанії.

Партнери мітапу - Genesis, Universe Group, Railsware, UNIT.City

Кількість місць обмежена, тому поспішайте зареєструватися!

З будь-яких питань — km@dou.ua або @kris_malysheva

Зібрано: 71 268

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com