Subscriptions:

Raised: 7,341,260
from 7,200,000
101%
Збір на 4 борти SHARK для 45-ї ОАБР
Campaign is finished
Campaign is finished

Збір на 4 борти SHARK для 45-ї ОАБР

KOLO та DOU збирають 7.2 млн грн на 4 борти БПЛА Shark для 45-ї окремої артилерійської бригади.

Ми не втомилися від війни. Ми знаємо, що ціна свободи висока, а попереду ще багато боротьби. Але якщо ми стоятимемо до кінця і робитимемо трохи більше, ніж учора, попереду — наша Перемога. Саме тому ми готові заряджати наших військових усім, що треба, аби вони сантиметр за сантиметром очищали Україну від клятої русні. 

Тож оголошуємо черговий збір. Цього разу нам потрібені 4 борти БПЛА SHARK для 45 ОАБРВартість питання — 7.2 млн грн.

Бажаєте прискорити Перемогу? Донатьте будь-яку суму на сайт КОЛО, чи на Мононбанку, запрошуйте знайомих долучатись, поширюйте збір у соцмережах. Також можна робити донати за реквізитами КOLO або криптою, але обов’язково вкажіть у коментарі оплати: «на SHARK». Усі звіти, традиційно, представимо у найкращому вигляді.

Окремо дякуємо за донати компаніям і запрошуємо долучатись корпоративними внесками — з усіх питань пишіть на a.duma@koloua.com чи @Anfisa221. 

Для кого збір

45-та ОАБр була створена ще 1 серпня 2016 року. З 26 лютого 2022 року розпочала повноцінне бойове розгортання, бригаду повністю укомплектували особовим складом, до штату було зараховано тисячі мобілізованих, 90 % з яких — цивільні люди мирних професій, що в перші дні агресії добровільно з'явилися до центрів комплектування та безпосередньо в частину. В березні 2022 року на оборону Києва встав 87-й протитанковий дивізіон бригади, далі була оборона Кривого Рогу, Запоріжжя та тяжкі бої на найзапекліших напрямках - у Донецькій, Дніпропетровській та Луганській областях. Підрозділи бригади брали участь у Харківській наступальній операції та операції по звільненню Херсонщини та Миколаївщини.

В грудні 2023 року підрозділи 45 ОАБр, які виконують завдання на Східному напрямку, відвідав Головнокомандувач Збройних Сил Швеції генерал Мікаель Бюден. В ході зустрічі, генерал Бюден поспілкувався з артилеристами та піхотинцями, які проходили навчання у Швеції та високо оцінив їх бойову роботу. 

Хлопці з 45 ОАБР обіцяють, що ваші донати перетворяться на велику кількість знищеної руснявої техніки та особового складу. Адже ідеальна формула “русні — п**да” — це спільна робота розвідувальних БПЛА та ударних FPV-камікадзе, якими підрозділ регулярно “вітає” окупантів. Ось, наприклад, СБУ інформує про знищення понад 40 одиниць ворожої техніки. Хочете ще таких звітів? Ви знаєте, що робити.

На що збираємо

Збираємо на чотири додаткових борти БпЛА SHARK, головним призначенням яких є аеророзвідка, виявлення наземних цілей, фіксація та передача даних. Ця пташка - наша вітчизняна розробка часів війни, SHARK обладнаний високонадійним модулем зв’язку, що дозволяє заглиблюватись у тил противника до 80 км навіть в умовах РЕБ. Оптико-електронний комплекс спостереження дає змогу вести спостереження на відстані до 5 км від безпілотника до об'єкта та наводити далекобійні артилерійські системи.

45-та бригада вже має і успішно використовує наземну станцію БПЛА SHARK, це цілий бус з комплектуючими, зараз для успішної реалізації бойових задач потребує чотири додаткові борти.

Щоб все було максимально швидко, ми в KOLO вже уклали договір з виробником, та внесли перший платіж. Виробник готовий постачати крила, щойно буде оплата. Тож результати роботи побачимо дуже швидко у всіх соцмережах та телеграм каналах країни!

Raised: 7,341,260
from 7,200,000
101%

FAQ

We are Ukrainian IT experts who help the Armed Forces of Ukraine maintain a technological advantage over the enemy. We are just like many other people in IT. We like to solve complex problems and improve life with the help of innovations. We also love our country, which has given the world many great IT products. And our hearts are breaking because they are destroying our homes. We want to stop atrocities, so we're helping the military gain a high-tech edge.

100% of the collected funds go to help the Armed Forces. We at KOLO focus on three areas: optics, air, and communication. We direct all the money we receive to purchase technological devices in this direction. Targeted collections (campaigns) are no exception.

For any campaign, on the payment page, you can choose one of three currencies: UAH ₴, USD $, and EUR €. If you want to donate using props or crypto, that's also possible! Go to the page https://www.koloua.com/donate choose a convenient method, and in the comment indicate the name of the campaign - we will direct the funds exactly where you want.

At KOLO, we strive to be 100% transparent in all aspects. Financial reporting for us is one of the most important issues of transparency. You can familiarize yourself with the monthly financial statements and photo reports on all the fees that we have already implemented or plan to implement.

Request for assistance from the KOLO fund

* we work only with official requests from military units, with the preparation of relevant documents and the establishment of equipment for the registration of military units

Write us for any help or suggestions

Ask a question

Do you want to become part of the KOLO fund? Apply at the link:

Become a volunteer

Other information

Our address

BO “BF “KOLO UKRAINE” 97 Almazna str, Zaporizhzhia, Zaporiz'ka oblast, Ukraine, 69000

Our email

info@koloua.com

Media enquiries

press@koloua.com