Subscriptions:

Розіграш MacBook з підписом комбрига 93 бригади
/

Campaign is finished

Other campaigns

Розіграш MacBook з підписом комбрига 93 бригади

Raised

751,331

Campaign is finished

496 donaters

Campaign is finished

496 donaters

/
Розіграш MacBook з підписом комбрига 93 бригади

Задонать на FPV дрони для 93 ОМБр «Холодний Яр»  — виграй MacBook Air  з підписом комбрига 93-ї бригади, полковника Павла Паліси. 

Єдиний в світі Макбук з вигравіруваним логотипом 93 бригади, автентичність якого засвідчена особистим підписом комбрига. 

Умови — ізі: 
🔸 Кожні 200 грн з суми — 1 шанс на перемогу
🔸 Щобільше донатите — то вища ймовірність перемогти
🔸 Поділіться дописом у сторіз або у своєму профілі
🔸 Розіграш заплановано на 27.09 за допомогою random.org

Отримані від розіграшу кошти підуть на купівлю FPV дронів для 93 бригади. А пілоти 93-ї вже доообре знають, як розмовляти з ворогом 🔥

Тут мала б бути довга розповідь про подвиги 93 ОМБР...  Але, якщо ви нічого не знаєте про 93 ОМБр, Вам не потрібен цей Макбук smiley

Ці Герої не потребують презентацій та описів. Донецький аеропорт та Піски в 2014 - 2015 роках, люті бої та стримування ворога на Харківщині, і як результат -  звільнення Ізюму та інших міст, запеклі бої в Соледарі та вгризання в українську землю Бахмуту - це все "Холодния Яр".

«Ніколи не відступати» - це девіз бригади, вписаний кров’ю бійців на кожному сантиметрі української землі.

Хочеш Перемогу швидше, чи не так?

Долучайся та своїми донатами допомагай титанам з 93-ї ОМБр максимально ефективно долати ворога!

Також можна задонатити у офіційну Монобанку KOLO

Donations

Incognito

Last Donation

140795 UAH

Incognito

Top Donation

140795 UAH

Raised

751,331

Campaign is finished

496 donaters

Campaign is finished

496 donaters

/

Incognito

Last Donation

140795 UAH

Incognito

Top Donation

140795 UAH

Other campaigns

FPV дрони АЗОВу

FPV дрони АЗОВу

Raised

250,050

DOU Marketing Meetup

DOU Marketing Meetup

DOU запрошує на Marketing Meetup! Що: виступи спікерів, нетворк з фуршетом, інші активності Коли: 10 жовтня, 18:00 Де: Київ Партнери - Br…

Raised

9,700

FAQ

We are Ukrainian IT experts who help the Armed Forces of Ukraine maintain a technological advantage over the enemy. We are just like many other people in IT. We like to solve complex problems and improve life with the help of innovations. We also love our country, which has given the world many great IT products. And our hearts are breaking because they are destroying our homes. We want to stop atrocities, so we're helping the military gain a high-tech edge.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

For any campaign, on the payment page, you can choose one of three currencies: UAH ₴, USD $, and EUR €. If you want to donate using props or crypto, that's also possible! Go to the page https://www.koloua.com/donate choose a convenient method, and in the comment indicate the name of the campaign - we will direct the funds exactly where you want.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі monthly financial statements and photo reports on all the fees that we have already implemented or plan to implement.

Request for charity assistance from the fund

Send request

* we work only with official requests from military units, with the preparation of relevant documents and the establishment of equipment for the registration of military units

Write us for any help or suggestions

Ask a question

Other information

Our address

BO “BF “KOLO UKRAINE” 97 Almazna str, Zaporizhzhia, Zaporiz'ka oblast, Ukraine, 69000

MTÜ KOLO EU Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 5, 10145

Our email

info@koloua.com

Media enquiries

press@koloua.com