Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 1 003 121
Звʼязок поколінь. Збір на тепловізори для АЗОВу.
Збір завершено
Збір завершено

Звʼязок поколінь. Збір на тепловізори для АЗОВу.

Команда KOLO та волонтерський центр  «Бойові Дикобрази з Михайлівської» (БДзМ) вітають захисників та захисниць України з їх днем. Завдяки вам живі ми, жива вся Україна. Маємо за честь бути для вас надійним тилом. Раді вітати вас добрим словом, але ще більше — ділом. Сьогодні оголошуємо особливий збір!

Війна росії проти України триває сторіччями. Зараз відсіч загарбникам дає ЗСУ. Попередній великий спротив росіянам здійснювали УПА. І зараз, і тоді – головним фактором була віра в свою правду та жага до свободи, звільнення своєї землі від окупантів. Цей звʼязок між поколіннями ми закарбували в двох прапорах. Червоно-чорному революційному прапорі ОУН, та жовто-блакитному прапорі сучасної України. На обох лишили свої підписи герої свого часу - Денис “Редіс” Прокопенко, командир бригади “АЗОВ” та Петро “Спартак” Підлетейчук, хорунжий УПА. 

У 1951 році пан Підлетейчук потрапив до радянської вʼязниці. Від розстрілу врятувала випадковість – смерть сталіна. Проте наступні десять років провів у концтаборі в Сибіру. Наразі у війні проти росії беруть участь син та онук пана Підлетейчука, обидва служать в лавах ЗСУ. 

Цей потужний звʼязок поколінь, що боролись за незалежність України, ми конвертуємо у потужну підтримку наших захисників та захисниць. 

Ми відкриваємо збір на тепловізори для 12-ї бригади спеціального призначення НГУ "Азов", необхідна для цього сума -  2,5 млн гривень. 

Долучайтесь до збору! Памʼятаємо про спротив російській навалі у славному минулому та підтримуємо ЗСУ сьогодні - наближаємо перемогу України над смердючою нечистю з боліт, щоб наступні покоління мали можливість будувати сильну державу, а ворог навіть і думати не посмів про зазіхання на нашу землю! 

Кожні ваші 500 гривень беруть участь в розіграші одного з двох прапорів. Розіграш - 01 грудня 2023 року через random.org

Прапори є унікальними артефактами, оскільки містять підписи одразу двох поколінь захисників України: представника УПА та командира бригади «Азов».  

Підтримайте зв'язок поколінь! Долучайтесь до збору, поширюйте його в соцмережах та чекайте результатів вже 1 грудня!

Також можна донатити на офіційну монобанку KOLO

Зібрано: 1 003 121

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com