Збір на облаштування пункту розвідки й аналітики ISTAR бригади НГУ «ХАРТІЯ»
KOLO та DOU запускають збір для облаштування пункту розвідки й аналітики ISTAR бригади НГУ «ХАРТІЯ». Передамо усе, що потрібно для функції ISTAR, тобто аналітики, спостереження, цілевказання та розвідки. Потрібно 10 мільйонів.
Техніку передамо бійцям бригади НГУ «ХАРТІЯ»
Бригада «Хартія» виникла як ініціатива гурту добровольців, які стали на захист України, на початку повномасштабного вторгнення росії з добровольців. Бойовий шлях підрозділу почався навесні 2022 року з контрнаступу на півночі Харкова, де разом із Силами оборони бійці витіснили окупантів за державний кордон. Надалі «Хартія» відзначилася у боях на Сватівському напрямку, в Бахмуті, Серебрянському лісі та Соледарі.
У травні 2024 року, під час нового наступу ворога на Харківщині, бригаду перекинули на оборону регіону. У районі Липців вони зупинили агресора та почали витісняти його до кордону. Солдати й офіцери 13-ї бригади НГУ «Хартія» прагнуть створити нове українське військо, засноване на повазі до гідності та навченості.
Збираємо на обладнання пункту розвідки й аналітики ISTAR
В умовах сучасної технологічної війни апдейти про оперативну картину потрібні ледь не в режимі реального часу. Зібрати повну картину поля бою бригаді допомагає система ISTAR. Це абревіатура армій країн НАТО, що означає поєднання Intelligence, Surveillance, Target acquisition та Reconnaissance. У перекладі – аналітика, спостереження, цілевказання та розвідка.
Функція ISTAR працює на основі величезної кількості девайсів
Спочатку військові дістають десятки технологічних засобів для збору інформації. Це можуть бути розвідувальні дрони, які «пасуть» одну ділянку й фіксують пересування ворогів; снайпер, що стежить у тепловізор за скупченням техніки; системи радіоелектронної розвідки, радари, супутники, камери.
Координати ворогів військові заносять у систему «Дельта». Це цифрова мапа, яка оновлюється в режимі реального часу й фіксує історію змін. Якщо військовий фізично не може внести дані — за нього це зробить диспетчер ISTAR, який постійно на зв’язку і стежить за трансляціями з безпілотників та іншими джерелами. У «Дельту» також додаються радіоперехоплення, інформація з чат-ботів та відкритих джерел, донесення агентурної розвідки.
У підсумку на мапі нагромаджується величезний масив міток, у якому майже неможливо розібратися. Саме на цьому етапі до роботи долучаються аналітики. Їхнє завдання — відшукати в зібраній інформації сенс. Побачити закономірності, візуалізувати та швидко передати їх штабу підрозділу. Уже там командири думають, як зірвати плани ворога, спираючись на цю аналітику.
Забезпечимо підрозділ технікою для кожного етапу функції ISTAR
В бригаді «Хартія» диспетчери ISTAR є на кожному рівні — від бригади до батальйонів. Вся ця інфраструктура важка і дорога: багато власного софта, потужні компи, сервери, інфраструктура. Принцип бригади — «будь швидшим за ворога: спостерігай, аналізуй, ухвалюй рішення, коригуй».
Для цього потрібно:
На етапі спостереження — 14 дронів Autel EVO Max 4Т, Autel 4T і DJI Matrice 300 RTK разом з 5 системами живлення для важких дронів на кабелі Martice 30 та системою фізичної боротьби з «мавіками». Різні квадрокоптери з різними характеристиками, щоб збирати якомога більше різної інформації.
Для безперебійного звʼязку та живлення — 5 генераторів з Ecoflow, 5 Starlink із системою живлення з віддаленим керуванням та 50 батарей Autel 4 EVO Max. Адже швидкість передавання даних не менш важлива за їхнє виявлення.
А обробку інформації забезпечать 33 монітори та телевізори з діагоналлю 32ʼʼ, 43ʼʼ та 55ʼʼ, консоль під монітори, 22 ноутбуки, а також інша офісна техніка. Величезний компект, щоб військові могли побачити та почути найменше пересування ворога.
Задонать на пункт розвідки й аналітики ISTAR та отримуй подарунки
Закидай донат на цій сторінці або на Монобанку та гарантовано отримуй презент.
За внесок від 5 000 гривень ти точно отримаєш мерч-сюрприз! Щоб отримати подарунок заповнюй форму (відправляємо по Україні). І традиційно запускаємо змагання за найбільший донат. Закинувши найбільшу суму ти отримаєш книгу, підписану генералами Будановим та Залужним.
За другий за розміром внесок ти отримаєш стильову колонку JBL.
Активні збори
Розіграш Ecoflow Delta 3 за донат на розвідувальні дрони для 8 ОГШБ "Едельвейс"
Збираємо на вісім Mavic 3 Pro та розігруємо Ecoflow Delta 3 за донат від 200 грн
Збір на літачки DARTS і дрони-камікадзе з донаведенням
Разом з сrypto-спільнотою UACatsDivision передаємо вибухову техніку нашим захисникам
Збір на 6 рідкісних крил Shark з наземними станціями для захисників з 110-ї ОМБр
Передамо 4 денних і 2 нічних борти останньої моделі, що бачитимуть усі пересування ворога та його техніки
FAQ
Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.
100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.
Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.
Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.
Отримайте допомогу від фонду KOLO
Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.
Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання
Поставити запитанняХочеш долучитися до команди KOLO?
Заповни формуІнша інформація
Наша адреса
БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, 04070 місто Київ, вулиця Сагайдачного Петра, будинок 11
Наш email
info@koloua.comЗапити преси
press@koloua.com