Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 456 830
Збір 1.3 млн на "Волиняку" та антидронову рушницю в Авдіївку для 110 ОМБр
Збір завершено
Збір завершено

Збір 1.3 млн на "Волиняку" та антидронову рушницю в Авдіївку для 110 ОМБр

Саперам в Авдіївці потрібен наш український дрон — збираємо 1 300 000 грн!

Авдіївка — одна з головних тем в новинах вже не перший день і далеко не останній. Ворог направив усі свої сили на місто Донеччини, яке вже багато часу не дає йому спокою. Ми не лишатимемося осторонь і підтримаємо військових у їхніх актуальних потребах.

Разом з DOU збираємо 1 300 000 грн на:

  • гексакоптер “Волинянка” — він допомагає дистанційно мінувати протитанковими та протигусеничними райони, що знаходяться під сильним артилерійським вогнем і в тилу противника.
  • EcoFlow 2000 — мобільне джерело живлення для “Волинянки”.
  • Антидронову пушку KVS G-6 — бо на жаль, росіяни також вміють управляти дронами — вони все ж таки не такі тупі, як хотілося б.

Наразі Авдіївка — одна з найгарячіших точок війни. 110 окрема механізована бригада знаходиться на Донеччині півтора року і ми маємо допомогти їм усім, чим можемо. Закидайте ваші гривні за посиланням, діліться цим збором з друзями і памʼятайте, що будь-яка допомога важлива.

Зібрано: 456 830

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com