зібрано: 128 815

зібрано:

Підписки:

Зібрано: 142 020
з 1 300 000
10%

Розмір донату

mono-Банка

Тепер ви можете здійснювати внески через mono-Банку конкретного збору

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

Збір 1.3 млн на "Волиняку" та антидронову рушницю в Авдіївку
Збір відкрито

Збір 1.3 млн на "Волиняку" та антидронову рушницю в Авдіївку

Авдіївка - українська фортеця, про яку зараз усі говорять. Ви точно бачили кадри запеклих боїв звідти, ви точно чули про навалу нечисті, що зараз ворог спрямував туди. Ми не дамо перетворити Авдіївку у ще одне кубло руськаво міра.

KOLO та GameDev DOU оголошуть новий збір -  1.3 млн грн на дрон "Волиняка" та андронову рушницю в Авдіївку!

На що цього разу збираємо?

 1. Дрон гексакоптер "Волиняка"
 2. EcoFlow 2000
 3. Антидронова пушка KVS G-6

Донатити також можна на Монобанку

Чому це потрібно?

Від березня 2022 року 110-та окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка ефективно тримає Авдіївку, яка вже стала справжньою українською фортецею.  Авдіївка є зараз однією найгарячіших точок цієї війни - а зараз, як ніколи, 110-та ОМБр потребує нашої участі, щоб і надалі тримати свої позиції непохитними. 

Інженерно-саперна ротіа 110ї ОМБр терміново потребує  гексакоптер «Волиняка», цей дрон потрібен для виконання завдань з дистанційоного мінування протитанковими та протигусеничними мінами в районах, що знаходяться під сильним артилерійським вогнем і в тилу противника.

Переваги "Волиняки" - вантажопідйомність, дальність польоту з навантаженням, відносно висока стійкість до РЕБ, можливість кріпити різні типи боєприпасів, можливість літати вночі і за негоди. Окрім цього, для ефективного використання дрону потрібно закупити мобільне джерело живлення EcoFlow 2000.

Основні технічні характеристики:

 • Здатність переносити бойову комплектацію - до 10 кг
 • Дальність польоту - до 12 км
 • Розмір 1300Х600 мм
 • Ємність акумулятора 60000 mAh
 • Відеосистема цифрова/аналогова
 • Час розгортання 20 хв
 • Тепловізор FLIR640x480
 • Унікальна багатоканальна система зв'язку - що дозволяє ефективно працювати під РЕБ противника,
 • Сучасна тепловізійна камера
 • Унікальна система скидання, що дозволяє використовувати до 80% всіх типів БК, що стоять на озброєнні ЗСУ.

​​​​​​Вартість "Волиняки" з EcoFlow 2000 - 750 тис. грн

Вартість антидронової пушки KVS G-6 - 550 тис. грн

Донатити також можна на Монобанку

Давайте забезпечимо 110-ту ОМБр нашою допомогою та непохитною вірою в перемогу!

 

 

Зібрано: 142 020
з 1 300 000
10%

Розмір донату

mono-Банка

Тепер ви можете здійснювати внески через mono-Банку конкретного збору

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

Надіслати запит

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com