Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 2 732 925
з 2 700 000
101%
Збір на БПЛА "Сич" для підрозділу ГУР
Збір завершено
Збір завершено

Збір на БПЛА "Сич" для підрозділу ГУР

KOLO запускає новий збір для ГУР!

Один з підрозділів ГУР, екіпаж розвідувальних безпілотних систем, працює в найгарячіших точках, з надскладними  завданнями, і для виконання непростих задач розвідки цим мужнім воїнам потрібен борт-розвідник.

Комплексами С-300 ворог нищить наші міста і села, а особливо ті, що розташовані поруч з лінією розмежування. Тож одним з головних завдань підрозділу є пошук та негайне знищення комплексів С-300, які ворог так ретельно оберігає. Ситуацію докорінно змінить якісно інший БПЛА-розвідник – такий, що здатен довгий час триматись у повітрі та долати великі відстані.

Чи існує такий безпілотний літак-розвідник? Так, знайомтесь – БПЛА "Сич":

БПЛА "Сич" є одним з найкращих безпілотників у своїй ніші та потрібен для розвідки та дорозвідки цілей, а також для виконання специфічних завдань в тилу ворога. "Сич" дозволяє  працювати навіть з Himars та Scalp/Storm Shadow devil

Ми збираємо 2.7 млн на комплекс, що складається з наземної станції, двох бортів та катапульти для запуску безпілотника, і віримо у вашу допомогу!

Допоможіть нам донатом для проведення ефективної розвідки, а ми зробим так, щоб ГУР більш якісно робило свою справу, знаходило та нищило противника в його тилу.

Кожна гривня ваших донатів працює на знищення ворога та звільнення України від руzzькіх! 

 

Зібрано: 2 732 925
з 2 700 000
101%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com