9 313 750

10 000 000 ₴

93%

Підписки:

Зібрано: 2 940 238
з 2 700 000
108%
Збір 2.7 млн грн на БПЛА "Сич" для команди "Картель" у складі "Група Тора"
Збір завершено
Збір завершено

Збір 2.7 млн грн на БПЛА "Сич" для команди "Картель" у складі "Група Тора"

Фонд KOLO, IT компанія SPD Technologyклуб KULUAR та волонтерський центр «Komanda Ex - БДзМ» оголошують збір 2.7 млн грн на БПЛА "Сич"!

Знайомтесь - підрозділ "Картель" у складі "Групи Тор".

Спеціалізація: знищення рускіх за допомогою ударних дронів (в народі - табуретка, баба яга).

Бійці підрозділу воюють з 24 лютого 2022 року та брали активну участь в боях на  Київщині, Миколаївщині, Херсонщині, Бахмуті та на Запорізькому напрямку. 

Командири "Картелю" та "Групи Тор" захищають  українську землю в складі підрозділів спеціального призначення з 2014 року. Кожен успішний бойовий виліт підрозділу - це гарантоване ураження ворога, а таких вильотів в хлопців - сотні. На рахунку бійців  ліквідовані склади з БК та шахідами, дороговартісні станції РЕБ, артилерійські розрахунки, а також вищий керівний особовий склад ворога.

 

БПЛА "Сич" є одним з найкращих безпілотників у своїй ніші та потрібен для розвідки та дорозвідки цілей, а також для виконання специфічних завдань в тилу ворога. "Сич" дозволить  працювати з  Himars та Scalp/Storm Shadow - а наші хлопці мають таку можливістьdevil 

Ми збираємо 2.7 млн на комплекс, що складається з наземної станції, двох бортів та катапульти для запуску безпілотника, і віримо у вашу допомогу!

Кожна гривня ваших донатів працює на знищення ворога та звільнення України від руzzькіх! 

 

Зібрано: 2 940 238
з 2 700 000
108%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com