Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 2 940 238
з 2 700 000
108%
Збір 2.7 млн грн на БПЛА "Сич" для команди "Картель" у складі "Група Тора"
Збір завершено
Збір завершено

Збір 2.7 млн грн на БПЛА "Сич" для команди "Картель" у складі "Група Тора"

Фонд KOLO, IT компанія SPD Technologyклуб KULUAR та волонтерський центр «Komanda Ex - БДзМ» оголошують збір 2.7 млн грн на БПЛА "Сич"!

Знайомтесь - підрозділ "Картель" у складі "Групи Тор".

Спеціалізація: знищення рускіх за допомогою ударних дронів (в народі - табуретка, баба яга).

Бійці підрозділу воюють з 24 лютого 2022 року та брали активну участь в боях на  Київщині, Миколаївщині, Херсонщині, Бахмуті та на Запорізькому напрямку. 

Командири "Картелю" та "Групи Тор" захищають  українську землю в складі підрозділів спеціального призначення з 2014 року. Кожен успішний бойовий виліт підрозділу - це гарантоване ураження ворога, а таких вильотів в хлопців - сотні. На рахунку бійців  ліквідовані склади з БК та шахідами, дороговартісні станції РЕБ, артилерійські розрахунки, а також вищий керівний особовий склад ворога.

 

БПЛА "Сич" є одним з найкращих безпілотників у своїй ніші та потрібен для розвідки та дорозвідки цілей, а також для виконання специфічних завдань в тилу ворога. "Сич" дозволить  працювати з  Himars та Scalp/Storm Shadow - а наші хлопці мають таку можливістьdevil 

Ми збираємо 2.7 млн на комплекс, що складається з наземної станції, двох бортів та катапульти для запуску безпілотника, і віримо у вашу допомогу!

Кожна гривня ваших донатів працює на знищення ворога та звільнення України від руzzькіх! 

 

Зібрано: 2 940 238
з 2 700 000
108%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com