16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 500 000
KOLO, Woolkrafts та Platfor.ma збирають на fpv-дрони для 3-ої ОШБр
Збір завершено
Збір завершено

KOLO, Woolkrafts та Platfor.ma збирають на fpv-дрони для 3-ої ОШБр

Колаборація KOLO та українського бренду Woolkrafts на користь ЗСУ.

Мета — зібрати 500 тис. грн від продажу светрів Woolkrafts на закупівлю fpv-дронів для 3-ї ОШБр.  

На початку жовтня Woolkrafts та Platfor.ma  презентували оновлену благодійну колекцію светрів, присвячену регіонам України. До колекції увійшли 15 светрів: Галичина, Буковина, Закарпаття, Волинь, Полісся, Поділля, Приазов’я, Донбас, Таврія, Запоріжжя, Бессарабія, Крим, Слобожанщина, Сіверщина та Наддніпрянщина.  В колекції представлені вироби, на яких зображено Карпатські полонини,  терикони Донбасу, степи Таврії, ліси Сіверщини, гори Криму. Колекція має назву "Україна" та оспівує красу регіонів нашої країни.

1000 гривень з кожного проданого светра ініціатори передають на закупівлю fpv-дронів для 3-ї Окремої Штурмової Бригади Азову. Партнером колекції є ми, фонд KOLO  — команда топів українських технологічних компаній, які створили фонд оперативної допомоги військовим.

"Пишаємося результатом і сподіваємося, що светри стануть загальними улюбленцями та допоможуть зібрати донати на fpv-дрони для військових», — розповідає команда Woolkrafts.

Ціна светра – 3500 грн. Придбати речі з колекції можна на сайті.

Зібрано: 500 000

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com