Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 500 165
з 500 000
100%
Збір 500 тис грн на 10 тепловізійних  дронів для бригади «Буревій»
Збір завершено
Збір завершено

Збір 500 тис грн на 10 тепловізійних дронів для бригади «Буревій»

Відкриваємо збір на 10 дронів з тепловізійною камерою для бригади «Буревій».

Військові цієї бригади знають, як використовувати дані з дронів для найбільшим ураженням техніки та живої сили росіян.

Наша задача — надати їм техніку для роботи. Для цього збираємо 500 тис грн. 

Чому тепловізійні дрони? Дрони — важливі, а тепловізійні дрони — ще важливіші. Окрім надважливої для військових видимості в темну пору доби, тепловізори допомагають побачити ворога, який ховається серед рясної зелені.

Після розвідки розташування противника, артилеристи або оператори БпЛА можуть прицільно спрацювати. 

Для кого збираємо? 

Бригада «Буревій» — перша Президентська бригада оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка. Захисники, які служать в бригаді «Буревій», вже давно відомі своїми влучними полюваннями на ракети та дрони противника.

Вони захищають нас удень і вночі та творять дива, збиваючи те, що вважається нереальним.

Задонатити можна на цій сторінці, або на Монобанку.

Зібрано: 500 165
з 500 000
100%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com