Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 4 823 400
з 4 800 000
100%
Збір 4.8 млн грн на mini Sharks для 12-ї бригади  НГУ "Азов"
Збір завершено
Збір завершено

Збір 4.8 млн грн на mini Sharks для 12-ї бригади НГУ "Азов"

KOLO оголошує новий збір 4.8 млн грн на mini Shark для 12-ї Бригади спеціального призначення «Азов» НГУ.

Під час війни полк став осередком оборони міста Маріуполь і надалі утримував комбінат Азовсталь. В лютому 2023 року підрозділ реорганізовано в 12-ту бригаду спеціального призначення «Азов».

Маленькі літаючі акули потрібні артилерійській розвідці  для виявлення і ураження ворога в десятках кілометрів від лінії фронту. Ми збираємо на комплекс з 3-х літаків, один з них обладнано тепловізійною камерою для нічної розвідки. Ціна питання - 4.8 млн грн.

Mini Shark — це зменшена модифікація БпЛА SHARK. Головне призначення дрона — аеророзвідка, виявлення наземних цілей, фіксація та передача даних. Основна перевага — легкість. Комплекс вміщується у два рюкзаки, що спрощує його транспортування, а на розгортання потрібно всього п’ять хвилин. MINI може запускатись з руки та має функцію автономної посадки фюзеляжем.  Тож така маленька, але ефективна “пташка” — вісник смерті для русні 💥

Mini Shark — один з найменших і найлегших серед безпілотників з нерухомим крилом, що робить його легким і зручним у використанні у будь-яких умовах. Безпілотна авіаційна система оснащена такими ж передовими технологіями, як і інші БпЛА українського виробництва та виконує більшість завдань, що вимагає сучасне середовище, але в меншій формі.

Основні його переваги над іншими БпЛА - це надійний канал звʼязку який забезпечує виконнання завдань навіть під дією РЕБ, а також має потужний модуль камери для передачі відео-зображення у високій якості.

Все це зробить його незамінно корисним елементом у роботі «азовської» артилерії.

Прийшов час «показати зуби»!

Зібрано: 4 823 400
з 4 800 000
100%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com