Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 362 782
з 350 000
103%
Збір 350 000 на засоби РЕБ для 8 ОГШб бригади “Едельвейс”
Збір завершено
Збір завершено

Збір 350 000 на засоби РЕБ для 8 ОГШб бригади “Едельвейс”

Більше ніж дронів, ЗСУ потребують захисту від дронів ворога. І оскільки для нашої нації найцінніше — це люди, ми хочемо допомогти 8 ОГШб зберегти їх від “дощу” з FPV.

В звʼязку з цим, відкриваємо дружній збір з ціллю в 350 000 грн на:

Антидрон-рушницю потужністю 150 Вт

2 мобільні РЕБ на машини потужністю 100 Вт 

8 ОГШб знаходиться на сході України, де інтенсивність бойових дій не знижується ні на день. Тому ми мусимо допомогти їм захистити себе і нас!

Приймаючи участь в цьому зборі ти отримуєш шанс виграти крутий конструктор LEGO Harry Potter Замок Гоґвортс (71043) на більше ніж 6000 деталей!

Що треба зробити, щоб прийняти участь у розіграші?

  • Зробити донат на суму від 100 грн.
  • Один донат — це один квиток у розіграші (донат в 1000 грн = 10 квитків)
  • Більше донатів — більше шансів отримати Lego!
  • Розіграш відбудеться після досягнення цілі збору в 350 000 грн. за допомогою сервісу random.org
  • Результати - в соцмережах KOLO
  • За найбільший Донат — памʼятний подарунок від 8ОГШб

Всі знають, що магія поза Гоґвортсом заборонена окрім надзвичайних обставин та самооборони. І захист наших людей — той самий випадок.Не важливо, маґл ти чи чародій, разом ми застосуємо закляття Каве інімікум (Cave inimicum) і захистимо наших воїнів від нашестя FPV дронів.

Зібрано: 362 782
з 350 000
103%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com