Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 810 870
з 750 000
108%
Збір 750 тисяч на дрони для 131 ОРБ, Сватове - Кремінна
Збір завершено
Збір завершено

Збір 750 тисяч на дрони для 131 ОРБ, Сватове - Кремінна

KOLO оголошує збір 750 тисяч гривень на дрони для 131 ОРБ, напрямок Сватове - Кремінна.

На що збираємо?

На дрони. Військові потребують дронів!

Так, ви вже сто разів це чули і бачили безліч подібних зборів -але нам знов потрібні дрони на гарячий напрямок - 10 дронів  DJI Mavic 3 або DJI Mavic 3 Pro.

Кому збираємо?

Загін БПЛА Deep Recon Strike Group здійснює розвідку/дорозвідку замаскованих цілей та корегує вогневі засоби за допомогою М3.

Загін безстрашно нищить ворога на пекельному напрямку Сватове - Кремінна, і зараз потребує нашої допомоги! 

Нам не закрили небо - та ми захистимо себе самі!

Допомогайте ЗСУ, щоб лінія фронту не прийшла в кожне українське місто!

Донатити також можна на нашу Монобанку 

Зібрано: 810 870
з 750 000
108%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com