Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 187 884
UP Conf  — онлайн конференція продуктового ком’юніті України
Збір завершено
Збір завершено

UP Conf — онлайн конференція продуктового ком’юніті України

Анонсуємо UP Conf  — онлайн конференцію про бест практики продуктового ком’юніті України

Коли: 30.11.23

Формат: онлайн

Участь: донат на KOLO від 300 грн та реєстрація

На події Uklon збере представників лідерів ринку аби поговорити про великі компанії, трендові практики, АІ та Growth

🎙 120 хвилин експертного контенту у форматі доповідей та панельних дискусій

🎙 Uklon Delivery: стратегія розвитку компліментарних продуктів, Оля Закатнова, Vice President of Product в Uklon

🎙Швидке тестування продуктових гіпотез, Євген Плохой – Head of Product, Readdle і co-founder в KOLO

🎙 Дискусійна панель: Побудова дизайн процесів в напрямку growth продукту, Ростислав Матюк, Product Designer в Uklon, Станіслав Говорухін, Designer в Djinni, Олександр Пронський, Design Manager в MacPaw

🎙 Дискусійна панель: АІ та автоматизація операційних процесів, Володимир Андрієнко, Head of Data & Research в Uklon, Єгор Яроцький, Chief Product Officer MEGOGO

Серед спікерів представники компаній, яких ти точно знаєш, а саме MacPaw, Djinni, Megogo, Readdle, KOLO  та Uklon. Саме вони ділитимуться практичним досвідом управління продуктом, а потім прийматимуть участь в активних дискусіях

Не пропустіть можливість якісного нетворкінгу, обміну експертизою, досвідом та інсайтами з продуктовим ком’юніті

Кожен, хто бажає взяти участь у конференції, має змогу зробити добровільний донат на підтримку ЗСУ, усі зібрані кошти від квитків будуть перераховані на користь благодійного фонду KOLO.

Реєструйтесь, донатьте та беріть участь!

Зібрано: 187 884

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com