Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 22 600
SPD Talk: Що робити, коли DevOps досягає межі в масштабованості?
Збір завершено
Збір завершено

SPD Talk: Що робити, коли DevOps досягає межі в масштабованості?

Як не заблокувати розробку через DevOps команду? Як масштабуватися далі? Як підсилити команду розробників потужним інструментом й надати їм можливість самостійно керувати розробкою та інфраструктурою?

Запрошуємо вас 21 лютого о 19:00 (за київським часом) на SPD Talk - онлайн Meet Up, присвячений практикам Site Reliability Engineering & Platform Engineering.

Про що поговоримо:  

Talk #1: “Empowering engineers with self-service platform”

Хто такий Platform Engineer? Чому слово “платформа” зараз на слуху, та які реальні проблеми вона вирішує? Поговоримо про трансформацію процесу розробки, побудову cloud-платформи та що з цього вийшло.

Спікер: Тарас Зубрей, Senior Platform Engineer у SPD Technology

Має 7 років досвіду у Software Engineering. Спеціалізується на розробці розподілених систем. Останній рік займається developer experience в організаціях на сотні інженерів.

Talk #2: “How NOT to manage monitoring in big projects”

Поговоримо про підхід до моніторингу як до платформи з самообслуговування для розробників. Розглянемо, як досягнути автономності, яка дозволить команді займатись насправді цікавими речами.

Спікер: Валентин Корнієнко, Lead Site Reliability Engineer у SPD Technology

Має 10 років досвіду у DevOps. Займається підвищенням стабільності розподіленого продукту, покращенням прозорості та вивченням можливостей швидкої діагностики проблем продукту. Очолює напрям стандартизації та зміцнення стабільності.

Q&A сесія: 

Долучайтесь до обговорення: ставте питання спікерам у формі реєстрації та під час стріму

Мова виступів: українська

Умови участі:

1. Зареєструватися у формі

2. Зробити донат від 200 грн на цій сторінці. Усі донати - на користь ЗСУ!

3. Приєднатися до Youtube стріму on time. Лінк на підключення ми надішлемо всім зареєстрованим учасникам за 1 день до події.

Подія має і благодійну складову. Усі кошти, зібрані у вигляді донатів при реєстрації й перераховані у фонд KOLO, будуть спрямовані на потреби наших захисників. Наближаймо Перемогу разом!

Реєструйтеся, донатьте та до зустрічі на заході!


 

Зібрано: 22 600

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com