Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 2 987 900
з 7 100 000
42%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

Розправ крила. KOLO i EVA збирають 7.1 млн грн на mini sharks для АЗОВ.
Збір відкрито

Розправ крила. KOLO i EVA збирають 7.1 млн грн на mini sharks для АЗОВ.

KOLO та EVA оголошують великий збір, що допоможе розправити крила двом комплексам Mini Shark, яких так потребують аеророзвідники бригади АЗОВ. 

Кожен візит у мережу магазинів EVA допомагає розправити крила впевненості в собі. А відтепер розправити крила допоможуть і бонуси EVA. Їх можна перерахувати на цей збір, і тоді залізні крила БПЛА mini Sharks роззправляться в українському небі. Вони будуть виявляти ворога. З їх допомогою будуть завдані точні та ефективні удари, кожен з яких наближає нашу перемогу. 

Mini Shark — це зменшена модифікація БпЛА SHARK. Головне призначення дрона — аеророзвідка, виявлення наземних цілей, фіксація та передача даних. Основна перевага — легкість. Комплекс вміщується у два рюкзаки, що спрощує його транспортування, а на розгортання потрібно всього п’ять хвилин. MINI може запускатись з руки та має функцію автономної посадки фюзеляжем.  Тож така маленька, але ефективна “пташка” — вісник смерті для русні 💥

Mini Shark — один з найменших і найлегших серед безпілотників з нерухомим крилом, що робить його легким і зручним у використанні у будь-яких умовах. Безпілотна авіаційна система оснащена такими ж передовими технологіями, як і інші БпЛА українського виробництва та виконує більшість завдань, що вимагає сучасне середовище, але в меншій формі.

Основні його переваги над іншими БпЛА - це надійний канал звʼязку який забезпечує виконнання завдань навіть під дією РЕБ, а також має потужний модуль камери для передачі відео-зображення у високій якості.

Все це зробить його незамінно корисним елементом у роботі «азовської» артилерії.

До комплексу Mini Shark входять:

  • Один БПЛА з денною оптикою 
  • Один БПЛА з тепловізійною оптикою 
  • Пункт дистанційного пілотування
  • Рюкзак на два крила 
  • Два транспортувальні ящики 

Два такі комплекси – актуальна і дуже нагальна потреба бригади АЗОВ. 

Про бойові подвиги АЗОВ знає весь світ. Сама назва вселяє у ворога жах і паніку. 

KOLO систематично і комплексно підтримує бригаду, тому ми знаємо, що кожен такий запит є вивіреним та прорахованим, а отже принесе максимальну користь на полі бою. 

Переказати бонуси на ініціативу можна кількома способами: 

1. На касі будь-якого магазину EVA  

2. У мобільному застосунку EVA (розділ "Благодійність"): iOS чи Android  

3. У вайбер-боті або телеграм-боті    

4. На сайті EVA Charity

Долучайтесь донатом на цій сторінці або переводьте гроші на офіційну банку збору. Розправляємо крила та наближаємо перемогу разом!


 

Зібрано: 2 987 900
з 7 100 000
42%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com