Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 425 970
Розіграш Valve Steam Deck 64GB за донат для 47-ї ОМБр
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш Valve Steam Deck 64GB за донат для 47-ї ОМБр

Оперативно збираємо на РЕБи для першого механізованого батальйону 47-ї окремої механізованої бригади. Бійці перебувають на пекельному Авдіївському напрямку і потребують зв’язку для злагодженої роботи та збереження життів. 

А щоб прилаштувати збору реактивний двигун, розігруємо круту портативну консоль Valve Steam Deck 64GB. Продуктивна штука для поціновувачів мобільного геймінгу може стати вашою за донат усього в 100 гривень! 

Усі зібрані кошти стануть засобами РЕБ для 47-ї ОМБр. 

Умови участі:

  • кожні 100 грн = один шанс
  • Більша сума - більше шансів
  • Якщо донатите на Монобанку не з Mono — вкажіть свої контакти в коментарі, щоб ми могли з Вами зв'язатись
  • Розіграш — до 10.03.24, після чого ми визначим переможця через random.org
  • Впродовж трьох днів після закриття розіграшу ми оголосимо результати у соцмережах KOLO

Донатьте тут або в Монобанку — разом допоможемо нашим воїнам захиститись від дронів ворога і тримати фронт під навалою окупантів!


 

Зібрано: 425 970

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com