Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 425 970
Розіграш Valve Steam Deck 64GB за донат для 47-ї ОМБр
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш Valve Steam Deck 64GB за донат для 47-ї ОМБр

Оперативно збираємо на РЕБи для першого механізованого батальйону 47-ї окремої механізованої бригади. Бійці перебувають на пекельному Авдіївському напрямку і потребують зв’язку для злагодженої роботи та збереження життів. 

А щоб прилаштувати збору реактивний двигун, розігруємо круту портативну консоль Valve Steam Deck 64GB. Продуктивна штука для поціновувачів мобільного геймінгу може стати вашою за донат усього в 100 гривень! 

Усі зібрані кошти стануть засобами РЕБ для 47-ї ОМБр. 

Умови участі:

  • кожні 100 грн = один шанс
  • Більша сума - більше шансів
  • Якщо донатите на Монобанку не з Mono — вкажіть свої контакти в коментарі, щоб ми могли з Вами зв'язатись
  • Розіграш — до 10.03.24, після чого ми визначим переможця через random.org
  • Впродовж трьох днів після закриття розіграшу ми оголосимо результати у соцмережах KOLO

Донатьте тут або в Монобанку — разом допоможемо нашим воїнам захиститись від дронів ворога і тримати фронт під навалою окупантів!


 

Зібрано: 425 970

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com