16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 1 019 269
Розіграш хромованої Play Station 5
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш хромованої Play Station 5

В твоїй квартирі не вистачає трохи блиску. Та ти можеш це виправити.
Зроби донат від 100 грн і отримай можливість виграти хромовану Play Station 5 та хромованого Dualsense в комплекті. 

Кожні 100 грн – це один шанс на перемогу. Памʼятай, що удача любить наполегливих. То ж закидуй побільше гривень, щоб цей комплект, на заздрість іншим геймерам, прикрасив саме твою оселю. 

Всі зібрані гроші підуть на захист рубежів Авдіївки. 

Вкладаємо кошти у закупку FPV дронів для 110-ї ОМБр.
Хлопці вже два роки надійно втримують рубежі Авдіївки від ворожих атак й мають постійну потребу в FPV, щоб російські кріпи не підходили близько до позицій. 

Задонатити можеш на цій сторінці. 

Або у БАНКУ ЦЬОГО ЗБОРУ 

В обох випадках твої донати враховуються та беруть участь в розіграші. 

Переможця оголосимо 14.02, вибирати буде безпристрасний рандомайзер. 

Хай щастить!


 

Зібрано: 1 019 269

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com