9 313 750

10 000 000 ₴

93%

Підписки:

Зібрано: 1 182 256
Розіграш MacBook Air 13.6″ M2 від DOU і Brainstack_ за донати для ЗСУ!
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш MacBook Air 13.6″ M2 від DOU і Brainstack_ за донати для ЗСУ!

DOU і Brainstack_ розігрують Macbook за донати для ЗСУ! Приєднуйтесь

Ми продовжуємо підтримувати ЗСУ, адже пам’ятаємо про пріоритети. Разом KOLO триває збір на на БПЛА Shark для 45-ї бригади.

А щоб подякувати вам за довіру та донати, ми знову розіграємо макбук. Компанія Brainstack_ подарує цей класний приз випадковому донатору, тож долучайтесь!
Оголошуємо розіграш 💥Apple MacBook Air 13.6″ M2💥 від Brainstack_ Розіграємо 11 грудня. Правила участі в розіграші:

Правила участі в розіграші:

 • Кожні 250 грн = 1 шанс
 • Більша сума - більше шансів
 • Розіграємо 11.12.23 за допомогою random.org
 • Якщо донатите на Монобанку, обов’язково лишайте контакти в коментарях до платежу!

  Усі зібрані кошти передамо для купівлі 4 БПЛА Shark для 45 бригади.

  Brainstack_ — українська мультипродуктова IT-компанія, яка розробляє кросплатформенні додатки в напрямках: Wellness Ecosystem, Lifestyle, Crypto & Blockchain, Parental Control. Компанія створює бекенд такими мовами програмування як PHP (Symfony), NodeJs і Python. Веб-фронтенд реалізується з використанням React.js, Next.js та vanilla JS. Мобільні додатки розробляються за допомогою Kotlin, Swift(SwiftUI) та Flutter.


   
Зібрано: 1 182 256

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com