Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 1 182 256
Розіграш MacBook Air 13.6″ M2 від DOU і Brainstack_ за донати для ЗСУ!
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш MacBook Air 13.6″ M2 від DOU і Brainstack_ за донати для ЗСУ!

Проводиться на підтримку:
Збір на 4 борти SHARK для 45-ї ОАБР
Збір на 4 борти SHARK для 45-ї ОАБР

DOU і Brainstack_ розігрують Macbook за донати для ЗСУ! Приєднуйтесь

Ми продовжуємо підтримувати ЗСУ, адже пам’ятаємо про пріоритети. Разом KOLO триває збір на на БПЛА Shark для 45-ї бригади.

А щоб подякувати вам за довіру та донати, ми знову розіграємо макбук. Компанія Brainstack_ подарує цей класний приз випадковому донатору, тож долучайтесь!
Оголошуємо розіграш 💥Apple MacBook Air 13.6″ M2💥 від Brainstack_ Розіграємо 11 грудня. Правила участі в розіграші:

Правила участі в розіграші:

 • Кожні 250 грн = 1 шанс
 • Більша сума - більше шансів
 • Розіграємо 11.12.23 за допомогою random.org
 • Якщо донатите на Монобанку, обов’язково лишайте контакти в коментарях до платежу!

  Усі зібрані кошти передамо для купівлі 4 БПЛА Shark для 45 бригади.

  Brainstack_ — українська мультипродуктова IT-компанія, яка розробляє кросплатформенні додатки в напрямках: Wellness Ecosystem, Lifestyle, Crypto & Blockchain, Parental Control. Компанія створює бекенд такими мовами програмування як PHP (Symfony), NodeJs і Python. Веб-фронтенд реалізується з використанням React.js, Next.js та vanilla JS. Мобільні додатки розробляються за допомогою Kotlin, Swift(SwiftUI) та Flutter.


   
Зібрано: 1 182 256

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com