16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 786 335
Розіграш Macbook Air M2 за донат на ЗСУ
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш Macbook Air M2 за донат на ЗСУ

Розіграш MacBook Air M2 13″ за донат для 138 батальйону ТрО!

Краще синиця в руках, ніж журавель в небі. А РЕБ «Синиця 3.2» у руках військових - ще краща опція, бо подавлятиме ворожих «журавлів».

Захисникам та захисницям зі 138 батальйону ТрО потрібно щонайменьше шість засобів РЕБ «Синиця 3.2».

Купольна антена працює на трьох каналах та успішно відводить ворожі дрони від наших позицій у радіусі до 200 м.

Ці РЕБи допоможуть військовим захищати особовий склад та успішно виконувати поставлені завдання.

Збираємо щонайменьше на шість штук — а це сума від 750 000 грн. Натомість надаєм можливість виграти новенький MacBook Air M2 13″за донат від 200 грн.

Потужний девайс точно справиться з усіма твоїми задачами, він суперлегкий, тож його можна взяти всюди. А взяти захочеться, навіть просто, щоб показати всім топовий колір Midnight і гравіювання від 138 батальйону ТрО! Такого - не буде ні в кого, лише в тебе!

 Умови - ізі: 

🟡 кожні 200 грн = 1 шанс; 

🟡 більша сума — більше шансів;  

🟡 якщо донатиш на монобанку не з Mono - залиш свої дані для зв’язку; 

🟡 розіграш 01.05 через random.org; 

🟡 Результати чекайте впродовж трьох днів у соцмережах KOLO.

Нехай удача завжди буде на твоєму боці, поки ти допомагаєш Силам оборони.

Зібрано: 786 335

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com