Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 300 000

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

Розіграш MacBook Air 13.6" M3 від SUPPORT.UA
Збір відкрито

Розіграш MacBook Air 13.6" M3 від SUPPORT.UA

Благодійний фонд KOLO разом із SUPPORT.UA оголошують розіграш MacBook Air 13.6" M3 та благодійну акцію.

Усі зібрані кошти спрямуємо на засоби нічного бачення та ураження для «Вовків Да Вінчі».

Цим розіграшем SUPPORT.UA святкує своє десятиріччя. Компанія надає сервіси розширеної гарантії та захисту, чим підтримує розвиток малого і середнього бізнесу. Вони, як і будь-які інші підприємства в Україні, працюють зараз завдяки захисникам та захисицям на передній лінії оборони. 

Щоб віддячити за можливість продовжувати свою діяльність, SUPPORT.UA розігрує MacBook Air 13.6" M3 та +1 рік гарантії на нього, а також проводить благодійну акцію.

З 5 по 10 серпня включно, придбавши будь-яку техніку разом із сервісом захисту чи продовження гарантії від SUPPORT.UA, ти автоматично береш участь у благодійному зборі, адже 10% від ціни сервісу спрямують на збір «Вовчі очі».

Магазини-партнери, які підтримують акцію: Stylus, ROZETKA, ВЕНА, Brain, Click.ua, eStore, iPeople, ЧІП.

Умови розіграшу MacBook: 

🟡 кожні 100 грн = один шанс; 

🟡 більша сума — більше шансів; 

🟡 якщо донатиш на Монобанку не з Mono — вкажи свої контакти в коментарі, щоб ми могли з тобою зв'язатися; 

🟡 розіграш триватиме до 10 серпня, після чого ми визначимо переможця через random.org; 

🟡 упродовж трьох днів після закриття розіграшу ми оголосимо результати у соцмережах KOLO.

Бери участь та нехай удача завжди буде на твоєму боці!


 

Зібрано: 300 000

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com