Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 570 317
Розіграш раритетного Fender Stratocaster is підписом Steve Vai
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш раритетного Fender Stratocaster is підписом Steve Vai

KOLO та небайдужі волонтери збирають спорядження для боротьби із Шахедами, яку передадуть бригаді “Буревій” для захисту цивільного та військового населення проти цих нічних потвор.

Збираємо 1.5 млн гривень, щоб екіпірувати 20 команд, що воюють із “клятими мопедами” і захищають наші домівки і сон. 

Головний приз збору - раритетний Fender Stratocaster is підписом легендарного рок музиканта Steve Vai.

Це потужне звучання, справжнє задоволення від класичних форм і унікальність завдяки автографу. 

 

Умови - ізі:

  • Кожні 250 гривень донату - один шанс
  • Більша сума - більше шансів.
  • Розіграш - 6 січня 2023 року через random.org. Результати та відео розіграшу публікуємо у соцмережах KOLO

Для кого збираємо?

Бригада Буревій - перша Президентська бригада оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка, в/ч 3027 "БУРЕВІЙ". Захисники, які служать в Бригаді “Буревій”, вже давно відомі своїми влучними полюваннями на ракети та дрони противника. Вони творять дива, вдень і вночі захищаючи нас і збивають те, що вважається нереальним.
Наприклад, відомий боєць Анатолій Павленко (позивний «Покемон»), відомий тим, що у свої 20 років зі снайперською точністю збиває ворожі ракети з ПЗРК «Ігла-1». 

Чому саме боротьба із шахедами? Відповідь проста, і досить багато аргументів. Бо цих дронів стає дедалі більше, ворог будує цілі заводи з іх виробництва. Бо шахеди запускають вночі, щоб було важче збивати стрілецькою зброєю, бо шахеди бʼють без розбору як по військових, так і по цивільних обʼєктах. Бо нічні тривоги через них просто задовбали усіх. І головне - бо фонд КОЛО спеціалізується саме на пошуку технологічних рішень на явну перевагу ворога у кількості. 

Поєднаємо технології та майстерність наших воїнів!

Зібрано: 570 317

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com