Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 855 817
Розіграш ексклюзивного геймпаду, виготовленого із 152-мм гільзи.
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш ексклюзивного геймпаду, виготовленого із 152-мм гільзи.

Унікальний геймпад може опинитись у твоїх руках!

Бійці 110-ї ОМБр передали відстріляний снаряд 152 мм від потужної САУ. Ювелір розплавив латунь, випарив цинк, виплавив корпус геймпаду й запакував у нього начинку від оригінального виробу PlayStation.

Кастомізація недосяжного рівня. Ім'я переможця чи переможиці розіграшу буде вигравювано на цьому унігальному гаджеті! Такого dualshock немає в жодного геймера в світі (і не буде)! 

Ти маєш можливість отримати його для своєї колекції, або на подарунок людині, що точно оцінить такий ексклюзивний варіант.

Умови участі розіграшу унікального геймпаду:

  • Зроби донат від 500 грн. Кожні 500 грн – це 1 шанс на перемогу в розіграші. Більше донатів - більше можливостей!
  • Поділись розіграшем з друзями, можливо серед них також є поціновувачі артефактів для PlayStation.
  • Розіграш - 25.10.23 через random.org. Результати розіграшу повідомим у соцмрежах KOLO та партнерів.

Всі зібрані кошти буде передано на закупку FPV-дронів для 110-ї ОМБр, що тримає Авдіївку нашою, українською, із самого початку війни! Наразі потреба на FPV-дронів для 110 ОМБр становить 2.2 млн на один місяць. 

Донати надсилайте сюди (нагадуємо, тількі ці донати будуть враховані у розіграші). Кожна гривня перетвориться на літаючого "вибухового розвідника". Ми вкладаємо гроші не у гаджети, а у віру і підтримку ЗСУ та Перемогу!

Made by ЗСУ. With love.

Також можна донатити на офіційну монобанку KOLO

Зібрано: 855 817

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com