Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 665 005
Розіграш унікального Dualsense PS5, виготовленого із 12,7-мм гільз
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш унікального Dualsense PS5, виготовленого із 12,7-мм гільз

Мрієш про крутий подарунок собі під ялинку, та донатити теж треба? Ми в КОЛО дуже тебе розуміємо і розігруємо ексклюзивний дуалсенс для PS5 в мілітарі дизайні від 110ї ОМБр, та збираємо на FPV дрони в Авдіївку.

Цей унікальний геймпад для Play Station 5 відлили з переплавлених гільз 12,7 мм від великокаліберного кулемету Browning М2.

Бійці 110-ї ОМБр передали відстріляні гільзи 12,7 мм від Browning М2. Ювелір розплавив латунь, випарив цинк, виплавив корпус геймпаду й запакував у нього начинку від оригінального виробу PlayStation. Кастомізація недосяжного рівня.  Такого Dualsense немає в жодного геймера в світі (і не буде)!

Ти маєш можливість отримати його для своєї колекції, або на подарунок людині, що точно оцінить такий ексклюзивний варіант.

Умови участі в розіграші:

  • Зроби донат від 250 грн. Кожні 250 грн – це 1 шанс на перемогу в розіграші. Більше донатів - більше можливостей!
  • Поділись розіграшем з друзями, можливо серед них також є поціновувачі артефактів для PlayStation.
  • Розіграш - 13.01.24 через random.org. Результати розіграшу повідомим у соцмрежах KOLO та GameDev DOU

Всі зібрані кошти буде передано на закупку FPV-дронів для 110-ї ОМБр, що тримає Авдіївку нашою, українською, із самого початку війни! Наразі потреба на FPV-дронів для 110 ОМБр становить 2.2 млн на один місяць. 

Донати надсилайте сюди (нагадуємо, тількі ці донати будуть враховані у розіграші). Кожна гривня перетвориться на літаючого "вибухового розвідника". Ми вкладаємо гроші не у гаджети, а у віру і підтримку ЗСУ та Перемогу!

Made by ЗСУ. With ❤️

Також можна донатити на офіційну монобанку KOLO

Зібрано: 665 005

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com