Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 30 011
Розіграш пляшки Артемівського шампанського, врятованої  з підвалів Бахмуту
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш пляшки Артемівського шампанського, врятованої з підвалів Бахмуту

Проводиться на підтримку:
Збір на 4 борти SHARK для 45-ї ОАБР
Збір на 4 борти SHARK для 45-ї ОАБР

KOLO та DOU вітають усіх з особливим днем - Днем Соборності!

Ми збираєм кошти на 4 додаткових борти Shark для славетної 45-ї ОАБР і приготували дещо особливе - шанс виграти Врятоване Артемівське усього за 100 гривень.

Цей Брют витримувався у Бахмутських підземеллях 30 місяців, аби стати святковою колекцією до 30-річчя незалежності України. Її презентували наприкінці 2021 року, але значну частину пляшок цієї серії було знищено під час бомбардувань Київщини у лютому 2022, зараз х лишилось лише кілька десятків...

Але одну з таких пляшок, що працівникам “Артемівського” вдалося врятувати, ви можете виграти у розіграші до Дня Соборності України, і одночасно наблизити нашу Перемогу!

Умови - ізі:

  • 1 шанс = 100 гривень.
  • Більша сума - більше шансів!
  • Розіграш зупиняєм 25.01.24
  • Переможця визначаєм за допомогою random.org
  • Результати - впродовж трьох днів в соцмережах КОЛО!

Переможцю ми б запропонували відкоркувати цю пляшку у день нашої Перемоги, чи лишити для наступних поколінь, як символ, але Ви завжди можете вигадати варіант краще devil

Всі зібрані кошти KOLO спрямує на закупівлю 4-х додаткових бортів Shark для 45-ї ОАБР.

Тож долучайтеся до збору і зробіть цю пляшку однією з найдорожчих у колекції Артемівських вин 🤌

Зібрано: 30 011

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com