16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 788 698
Розігруєм Apple MacBook Pro 13" M2 Space Gray за донат на ЗСУ
Збір завершено
Збір завершено

Розігруєм Apple MacBook Pro 13" M2 Space Gray за донат на ЗСУ

Спільното, триває збір 10 млн на розвідувальні та FPV дрони для 23 ОМБр. І на його підтримку, а також щоб віддячити вам за донати, ми оголошуємо розіграш Apple MacBook Pro 13" M2 Space Gray від компанії OBRIO !

Правила участі в розіграші:

Мінімальний донат — 500 грн. Рахуються тільки ті донати, які зроблені за цим лінком.

Якщо ви хочете і можете задонатити більше, то ви отримаєте більше шансів отримати подарунок! Кількість шансів під час розіграшу порахуємо як сума донату, поділена на 500.

Розігруємо за допомогою рандому 29 вересня.

❗️Донати надсилайте сюди (нагадуємо, тількі ці донати будуть враховані у розіграші).

Кожна гривня перетвориться на літаючого розвідника-корегувальника або "вибухового розвідника". Ми вкладаємо гроші не в ноутбук, а в віру і підтримку ЗСУ!

Зібрано: 788 698

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com