Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 4 600
Розіграш 5 ключів інді-гри «Erra: Exordium» за донат на ЗСУ
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш 5 ключів інді-гри «Erra: Exordium» за донат на ЗСУ

Розіграш 5 ключів української  інді-гри «Erra: Exordium» за донат на ЗСУ

9 листопада 2023 року вийшов повноцінний реліз Erra: Exordium — дизельпанкової 2D action гри зі складною бойовою системою. Її створила українська інді-студія Fair Pixel. До речі, з цим проєктом вони здобули перемогу на Indie Cup Ukraine’22 в категорії Вибір критиків.

Редакція GameDev DOU розіграє 5 ключів Erra: Exordium за донати на ЗСУ!

Правила участі прості — задонатити від 100 грн на цій сторінці!

Усі зібрані гроші підуть на збір 5 млн грн на 4 Mini Shark для ЦСО «А» СБУ («Альфа»), який організували KOLO, DOU і Шалені Кабани

15 листопада ми за допомогою random.org оберемо 5 переможців, які отримають по одному безкоштовному ключу на цю українську гру!

Зібрано: 4 600

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com