Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 1 604 113
з 3 000 000
53%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

Роботяга: KOLO & Tabletki.ua збирають 3 млн на "Веприк"
Збір відкрито

Роботяга: KOLO & Tabletki.ua збирають 3 млн на "Веприк"

«Роботяга» — спільний збір благодійного фонду KOLO і Tabletki.ua на 8 роботизованих платформ НРК «Веприк» для евакуації поранених бійців Збройних Сил України.

Для закупівлі платформ потрібно 3 млн гривень.

Кому збираємо
Робот виконуватиме задачі разом з військовими 93-ої окремої механізованої бригади “Холодний Яр” та 21-го окремого батальйону спеціального призначення окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Чому це важливо?

Життя військового — найбільша цінність, але в умовах важких боїв доводиться приймати важкі рішення не ризикувати іншими бійцями заради порятунку поранених. Тут і потрібен «Веприк» — всепрохідна роботизована платформа для евакуації людей. Роботи поки воювати за людей не можуть, а от допомогти та врятувати — з легкістю.

Ми вже вступили в епоху війни роботів, коли воюють не лише люди, а і технології, тому ми і противник активно застосовуємо всі можливі дистанційні засоби ураження. Ворожі Мавіки, FPV, Ланцети, Орлани літають цілодобово - пересуватись нашим бійцям в хорошу погоду та гарну видимість без втрат практично неможливо - тому  підрозділи намагаються застосовувати передові роботизовані технології в логістиці також. В першу чергу це вантажні агро-дрони – дрони, котрі використовуються для доставки їжі, боєкомплектів, мінування.  

Також підрозділи почали застосування колісних дистанційних платформ, однак важкі погодні умови, рельєф та східні болота суттєво обмежують можливості.  

Саме тому потрібна гусенична техніка, як дозволить максимально ефективно за будь яких погодних умов виконувати логістичні задачі - від довожу харчування для евакуації поранених. 

Що таке «Веприк»?

«Веприк» вивозить, коли не вивозять інші.

Роботизована гусенична платформа дає можливість вивозити поранених з позицій, коли інших варіантів зробити це просто немає. Робот може евакуювати двох людей водночас, бо має тягове зусилля понад 1500 кг. 

Завдяки гусеницям робот спроможний доставляти найбільш важкодоступних позицій бойові комплекти, їжу, воду, бо вивозить на собі понад 400 кг вантажу. Виконувати задачі може автономно до 4 год. У спеку й мороз (до -16℃), у день та ніч «Веприк» допомагатиме нашим захисникам. Для цього платформу обладнали камерою з інфрачервоною підсвіткою та нічним режимом.
Робот дуже помічний, а ще й малопомітний через тепловізор. Тож коли не вивозять люди — вивозить «Веприк».

Долучайтеся cвоїм донатом тут на сторінці, або ж можна донатити на Монобанку.

Вивеземо цей збір разом!


 

Зібрано: 1 604 113
з 3 000 000
53%

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com